SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ławka Rform Slim Touch Bench Zobacz większe

Ławka Rform Slim Touch Bench

KOD: 250sdrformslimtouchbench

ID: 140757

Rodzaj meblaŁawka
ProducentRform

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Rform Slim Touch Bench

Ławka

Rodzaj: Ławka

Dane techniczne

dł. 114 x szer. 36 x wys. 45 cm

Opis

Dobry projekt się wyróżnia. Świetny design wtapia się w scenę tak płynnie, że nie wyobrażasz sobie bez niego życia. Meble belgijskiej marki rform należą do tej drugiej kategorii: inspirowane architekturą kąty z odrobiną koloru, mieszające się z ciepłymi tonami drewna brzozowego, dające wrażenie, które jest jednocześnie modne i przytulne . Zrównoważone, produkowane i ręcznie wykańczane w Belgii meble rform zapewniają poczucie przepływu w każdym domu, zapewniając przyjazne rodzinie życie z dużą wrażliwością projektową.

Rform Ławka Slim Touch jest wykonana z bardzo wytrzymałej olejowanej sklejki brzozowej i ma trzy warstwy wierzchnie wykonane w 100% z filcu drzewnego. Połączenie ciepłego drewna i koloru prezentuje się po prostu pięknie. Możesz wybierać spośród dostępnych kolorów trzech górnych warstw, aby uzyskać własną, spersonalizowaną Slim Touch Bench. Filcowe warstwy są zdejmowane i możesz je ponownie przetasować, kiedy tylko masz na to ochotę.

Dwuletnia gwarancja. Nadaje się tylko do użytku wewnętrznego. Wymaga montażu, dołączonej instrukcji i osprzętu. Powierzchnie z naturalnego drewna wykończone olejem. To wykończenie uszczelnia pory drewna, wzmacniając jego naturalną strukturę i tworząc hydrofobową ochronę przed codziennym zużyciem. Dobrze zabezpieczony przed wodą, sokami, winem, mlekiem... Wystarczy wyczyścić wilgotnym ręcznikiem.

Waga produktu: 9 kg

MATERIAŁ
ławka: sklejka brzozowa olejowana
warstwa wierzchnia: 100% filc wełniany

Dostarczana dobrze zabezpieczona w kartonowym paczce i ekologicznych materiałach amortyzujących.

INFORMACJE O ZAKUPIE:
Na wierzchu znajdują się 3 warstwy filcu.
Klient musi wybrać kolory 3 różnych warstw filcu.

Tagi

rform, Slim, Stoły i krzesła, Ławki wewnętrzne, Ławka, Styl współczesny Ławki wewnętrzne, Tkanina Ławki wewnętrzne, Drewno Ławki wewnętrzne, Ławki wewnętrzne z filcu, Ławki wewnętrzne ze sklejki, Drewno konstrukcyjne Ławki wewnętrzne, Ławka, Ławki, S

Napisz opinię

Ławka Rform Slim Touch Bench

Ławka Rform Slim Touch Bench

Dobry projekt się wyróżnia. Świetny design wtapia się w scenę tak płynnie, że nie wyobrażasz sobie bez niego życia. Meble belgijskiej marki rform należą do tej drugiej kategorii: inspirowane architekturą kąty z odrobiną koloru, mieszające się z ciepłymi tonami drewna brzozowego, dające wrażenie, które jest jednocześnie modne i przytulne . Zrównoważone, produkowane i ręcznie wykańczane w Belgi...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek