SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stół Rform Ring Zobacz większe

Stół Rform Ring

KOD: 250sdrformring

ID: 140756

Rodzaj meblaStół
ProducentRform

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rform Ring

Okrągły stół jadalny

Rodzaj: Stół

Dane techniczne

Ø 122 x wys. 75 cm
150 x wys. 75 cm

Opis

Dobry projekt się wyróżnia. Świetny design wtapia się w scenę tak płynnie, że nie wyobrażasz sobie bez niego życia. Meble belgijskiej marki rform należą do tej drugiej kategorii: inspirowane architekturą kąty mieszają się z ciepłymi odcieniami drewna i odrobiną koloru, jeśli zdecydujesz się dać wrażenie, które jest zarówno projektowe, jak i przytulny. Produkowany w sposób zrównoważony i ręcznie wykańczany w Belgii rform Ring Table wnosi poczucie przepływu do każdego domu, zapewniając przyjazne rodzinie życie o wysokiej wrażliwości projektowej.

Blat stołu a nogi wykonane są z bardzo wytrzymałej sklejki brzozowej. Jako wierzchnią warstwę możesz wybrać okleinę z jesionu, dębu lub orzecha. Miłym detalem jest kolorowy pierścionek z litego materiału powierzchniowego. Występuje w wielu kolorach do wyboru. 

Nadaje się tylko do użytku wewnętrznego. Wymaga montażu, dołączonej instrukcji i osprzętu. Powierzchnie z naturalnego drewna wykończone olejem. To wykończenie uszczelnia pory drewna, wzmacniając jego naturalną strukturę i tworząc hydrofobową ochronę przed codziennym zużyciem. Dobrze zabezpieczony przed wodą, sokami, winem, mlekiem... Wystarczy wyczyścić mokrym ręcznikiem.

MATERIAŁ
góra: sklejka brzozowa z jesionem/dąbem /fornir orzechowy
nogi: sklejka brzozowa z okleiną drewnianą (jesion/dąb/orzech) i solid surface

kolor pierścienia: śnieżnobiały, wiśniowy, motylkowy, kanarkowy
Dostarczana dobrze zabezpieczona w tekturowym płaskim opakowaniu i ekologicznych materiałach amortyzujących.

Tagi

forma, Pierścień, Stoły i krzesła, Stoły, Stół, Stoły w stylu współczesnym, Stoły z drewna, Stoły z okleiną drewnianą, Stoły ze sklejki, Stoły z drewna inżynieryjnego, Okrągłe, Stoły do ​​jadalni, Brzoza, kolorowy, Skandynawski, jadalnia, jadalnia, s

Napisz opinię

Stół Rform Ring

Stół Rform Ring

Dobry projekt się wyróżnia. Świetny design wtapia się w scenę tak płynnie, że nie wyobrażasz sobie bez niego życia. Meble belgijskiej marki rform należą do tej drugiej kategorii: inspirowane architekturą kąty mieszają się z ciepłymi odcieniami drewna i odrobiną koloru, jeśli zdecydujesz się dać wrażenie, które jest zarówno projektowe, jak i przytulny. Produkowany w sposób zrównoważony i ręczn...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek