SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ławka Rform Ring Zobacz większe

Ławka Rform Ring

KOD: 250sdrformring

ID: 140755

Rodzaj meblaŁawka
ProducentRform

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rform Ring

Ławka

Rodzaj: Ławka

Dane techniczne

dł. 112 x szer. 40 x wys. 45 cm
dł. 122 x szer. 40 x wys. 45 cm

Opis

Dobry projekt się wyróżnia. Świetny design wtapia się w scenę tak płynnie, że nie wyobrażasz sobie bez niego życia. Meble belgijskiej marki rform należą do tej drugiej kategorii: inspirowane architekturą kąty mieszają się z ciepłymi odcieniami drewna i odrobiną koloru, jeśli zdecydujesz się dać wrażenie, które jest zarówno projektowe, jak i przytulny. Zrównoważona produkcja i ręczne wykończenie w Belgiirform Ring Bench wnosi do każdego domu poczucie przepływu, zapewniając przyjazne rodzinie życie o wysokiej wrażliwości projektowej.

Blat ławki a nogi wykonane są z bardzo wytrzymałej sklejki brzozowej. Jako wierzchnią warstwę możesz wybrać okleinę z jesionu, dębu lub orzecha. Miłym detalem jest kolorowy pierścionek z litego materiału powierzchniowego. Występuje w wielu kolorach do wyboru. 

Nadaje się tylko do użytku wewnętrznego. Wymaga montażu, dołączonej instrukcji i osprzętu. Powierzchnie z naturalnego drewna wykończone olejem. To wykończenie uszczelnia pory drewna, wzmacniając jego naturalną strukturę i tworząc hydrofobową ochronę przed codziennym zużyciem. Dobrze zabezpieczony przed wodą, sokami, winem, mlekiem... Wystarczy wyczyścić mokrym ręcznikiem.

MATERIAŁ
góra: sklejka brzozowa z jesionem/dąbem /fornir orzechowy
nogi: sklejka brzozowa z okleiną drewnianą (jesion/dąb/orzech) i solid surface

kolor pierścienia: śnieżnobiały, wiśniowy, motylkowy, kanarkowy
Dostarczana dobrze zabezpieczona w tekturowym płaskim opakowaniu i ekologicznych materiałach amortyzujących.

Tagi

rform, Ring, Stoły i krzesła, Ławki wewnętrzne, ławka, Współczesny styl Ławki wewnętrzne, Drewno Ławki wewnętrzne, Okleina drewniana Ławki wewnętrzne, Sklejka Ławki wewnętrzne, Engineered Wood Ławki wewnętrzne, Brzoza, kolorowy, Skandynawski, jadalni

Napisz opinię

Ławka Rform Ring

Ławka Rform Ring

Dobry projekt się wyróżnia. Świetny design wtapia się w scenę tak płynnie, że nie wyobrażasz sobie bez niego życia. Meble belgijskiej marki rform należą do tej drugiej kategorii: inspirowane architekturą kąty mieszają się z ciepłymi odcieniami drewna i odrobiną koloru, jeśli zdecydujesz się dać wrażenie, które jest zarówno projektowe, jak i przytulny. Zrównoważona produkcja i ręczne wykończen...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek