SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stolik kawowy Rform Grid Zobacz większe

Stolik kawowy Rform Grid

KOD: 250sdrformgrid

ID: 140754

Rodzaj meblaStolik kawowy
ProducentRform

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Rform Grid

Stolik kawowy z miejscem do przechowywania

Rodzaj: Stolik kawowy

Dane techniczne

dł. 95 x szer. 61 x wys. 31 cm
Arkusz 1: dł.20 cm
arkusz 2: dł.33 cm
arkusz 3: dł.33 cm
arkusz 4: dł.46 cm

Opis

Dobry projekt się wyróżnia. Świetny design wtapia się w scenę tak płynnie, że nie wyobrażasz sobie bez niego życia. Meble belgijskiej marki rform należą do tej drugiej kategorii: inspirowane architekturą kąty mieszają się z ciepłymi odcieniami drewna i odrobiną koloru, jeśli zdecydujesz się dać wrażenie, które jest zarówno projektowe, jak i przytulny. Produkowany w sposób zrównoważony i ręcznie wykańczany w Belgii, rform Grid Stolik Kawowy wnosi do każdego domu poczucie przepływu, zapewniając przyjazne rodzinie życie z wysoką wrażliwością projektową.

Stolik kawowy Grid jest wyposażony w białą siatkę i 4 przezroczyste prześcieradła, które możesz wsunąć w dowolne miejsce. Stwórz własną kompozycję. Wybierz własne kolory. Do wyboru pomarańczowy, niebieski lub szary transparentny.

Nadaje się tylko do użytku wewnętrznego. Wymaga montażu, dołączonej instrukcji i osprzętu. Powierzchnie z naturalnego drewna wykończone olejem. To wykończenie uszczelnia pory drewna, wzmacniając jego naturalną strukturę i tworząc hydrofobową ochronę przed codziennym zużyciem. Dobrze zabezpieczony przed wodą, sokami, winem, mlekiem... Wystarczy wyczyścić mokrym ręcznikiem.

MATERIAŁ
góra/dół: sklejka brzozowa z modrzewiem lub fornir jesionowy
wnętrze: biały materiał solid surface
przeźroczyste arkusze: tworzywo akrylowe

Dostarczany dobrze zabezpieczony w kartonowym paczce i ekologicznych materiałach amortyzujących.

Tagi

rform, Siatka, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki kawowe, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z drewna, Stoliki z okleiną drewnianą, Stoliki kawowe z materiałów kompozytowych, Stoliki kawowe z akrylu, Stoliki kawowe ze sklejki,

Napisz opinię

Stolik kawowy Rform Grid

Stolik kawowy Rform Grid

Dobry projekt się wyróżnia. Świetny design wtapia się w scenę tak płynnie, że nie wyobrażasz sobie bez niego życia. Meble belgijskiej marki rform należą do tej drugiej kategorii: inspirowane architekturą kąty mieszają się z ciepłymi odcieniami drewna i odrobiną koloru, jeśli zdecydujesz się dać wrażenie, które jest zarówno projektowe, jak i przytulny. Produkowany w sposób zrównoważony i ręczn...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek