SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ławka Rform Flat Zobacz większe

Ławka Rform Flat

KOD: 250sdrformflat

ID: 140745

Rodzaj meblaŁawka
ProducentRform

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Rform Flat

Ławka

Rodzaj: Ławka

Dane techniczne

dł. 100 x szer. x 35 x wys. 45 cm
dł. 126 x szer. x 35 x wys. 45 cm
dł. 150 x szer. x 35 x wys. 45 cm

Opis

Dobry projekt się wyróżnia. Świetny design wtapia się w scenę tak płynnie, że nie wyobrażasz sobie bez niego życia. Meble belgijskiej marki rform należą do tej drugiej kategorii: inspirowane architekturą kąty mieszają się z ciepłymi odcieniami drewna i odrobiną koloru, jeśli zdecydujesz się dać wrażenie, które jest zarówno projektowe, jak i przytulny. Produkowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i ręcznie wykańczana w Belgii, rform Flat Bench wnosi poczucie przepływu do każdego domu, zapewniając przyjazne rodzinie życie o wysokiej wrażliwości projektowej.

Blat ławki a nogi wykonane są z bardzo wytrzymałej sklejki brzozowej. Jako górną warstwę nóg możesz wybrać fornir z drewna brzozowego lub dębowego lub dodać odrobinę koloru do równania, decydując się na warstwę laminatu wysokociśnieniowego, która jest dostępna w wielu kolorach do wyboru. 

Dwuletnia gwarancja. Nadaje się tylko do użytku wewnętrznego. Wymaga montażu, dołączonej instrukcji i osprzętu. Powierzchnie z naturalnego drewna wykończone olejem. To wykończenie uszczelnia pory drewna, wzmacniając jego naturalną strukturę i tworząc hydrofobową ochronę przed codziennym zużyciem. Dobrze zabezpieczony przed wodą, sokami, winem, mlekiem... Wystarczy wyczyścić mokrym ręcznikiem.

MATERIAŁ
góra: sklejka brzozowa z białym HPL
nogi: sklejka brzozowa z okleiną drewnianą (brzoza lub dąb) lub sklejka brzozowa z HPL

Dostarczana dobrze zabezpieczona w kartonowym paczce i ekologicznych materiałach amortyzujących.

Tagi

rform, Płaskie, Stoły i Krzesła, Ławki wewnętrzne, Ławka, Współczesny Styl Ławki wewnętrzne, Drewno ławki wewnętrzne, HPL ławki wewnętrzne, Ławki wewnętrzne ze sklejki, Ławki wewnętrzne, Stół, stoły, brzoza, kolorowe, Skandynawskie, jadalnia, jadalni

Napisz opinię

Ławka Rform Flat

Ławka Rform Flat

Dobry projekt się wyróżnia. Świetny design wtapia się w scenę tak płynnie, że nie wyobrażasz sobie bez niego życia. Meble belgijskiej marki rform należą do tej drugiej kategorii: inspirowane architekturą kąty mieszają się z ciepłymi odcieniami drewna i odrobiną koloru, jeśli zdecydujesz się dać wrażenie, które jest zarówno projektowe, jak i przytulny. Produkowana zgodnie z zasadami zrównoważo...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek