SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lustro Porro Loop Zobacz większe

Lustro Porro Loop

KOD: 250sdporroloop

ID: 140244

Rok produkcji2014
ProjektantFRONT
ProducentPorro

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Porro Loop

Owalne lustro w ramie

Rodzaj: Lustro
Projektant: FRONT
Rok produkcji: 2014

Opis

Lakierowana witryna ze szklanymi półkami i brązowanym lustrem.

FRONT

FRONT - zdjęcie projektantaFRONT wystawiał w prestiżowych instytucjach, takich jak MoMA w Nowym Jorku, Victoria & Albert Museum w Londynie, London Design Museum czy National Museum w Sztokholmie. Grupa otrzymała również szereg nagród za wzornictwo, w tym „Designer of the Future” na ArtBasel Miami w 2007 roku. FRONT jest reprezentowany w zbiorach Muzeum Narodowego w Sztokholmie, Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie oraz Centrum Pompidou we Francji.

Filmy

Tagi

Porro, FRONT, Lustra, Dekoracja domu, Lustro, Lustra w stylu współczesnym, Lustra designerskie, Lustra z półką, Lustra owalne, Lustra w oprawkach, Lustra naścienne

Napisz opinię

Lustro Porro Loop

Lustro Porro Loop

Lakierowana witryna ze szklanymi półkami i brązowanym lustrem...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek