SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło Porro Gentle Zobacz większe

Krzesło Porro Gentle

KOD: 250sdporrogentle

ID: 140191

Rodzaj meblaKrzesło
ProjektantFRONT
ProducentPorro

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Porro Gentle

Krzesło drewniane z podłokietnikami

Rodzaj: Krzesło
Projektant: FRONT

Dane techniczne

szer. 57 x wys. 89 x gł. 51,6 cm

Opis

Konsola Maxi w lakierowanej białej esencji dębu 50. Belka poprzeczna w wykończeniu dębowym R72 w dopasowanym kawowym odcieniu.
Koordynowana konsola Maxi. Wykończenie R72 w kolorze dębu barwionego na kawę.

Nasze praktyczne i eleganckie drewniane stoły konsolowe zostały stworzone, aby dodać dodatkową nutę wyrafinowania do Twojego salonu.

FRONT

FRONT - zdjęcie projektantaFRONT wystawiał w prestiżowych instytucjach, takich jak MoMA w Nowym Jorku, Victoria & Albert Museum w Londynie, London Design Museum czy National Museum w Sztokholmie. Grupa otrzymała również szereg nagród za wzornictwo, w tym „Designer of the Future” na ArtBasel Miami w 2007 roku. FRONT jest reprezentowany w zbiorach Muzeum Narodowego w Sztokholmie, Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie oraz Centrum Pompidou we Francji.

Filmy

Tagi

Porro, FRONT, Krzesła, Stoły i krzesła, krzesło, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła designerskie, Krzesła skórzane, Krzesła drewniane, Krzesła z podłokietnikami

Napisz opinię

Krzesło Porro Gentle

Krzesło Porro Gentle

Konsola Maxi w lakierowanej białej esencji dębu 50. Belka poprzeczna w wykończeniu dębowym R72 w dopasowanym kawowym odcieniu. Koordynowana konsola Maxi. Wykończenie R72 w kolorze dębu barwionego na kawę. Nasze praktyczne i eleganckie drewniane stoły konsolowe zostały stworzone, aby dodać dodatkową nutę wyrafinowania do Twojego salonu...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek