SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Regał Porro System Zobacz większe

Regał Porro System

KOD: 250sdporrosystem

ID: 140176

Rodzaj meblaRegał
ProjektantPiero Lissoni
ProjektantCentro Ricerche Porro
ProducentPorro

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Porro System

Regał sekcyjny

Rodzaj: Regał
Projektant: Piero Lissoni, Centro Ricerche Porro

Opis

Prostokątny stół z drewna wiśniowego z blatem intarsjowanym jako zdjęcie. Dzięki 2 panelom wewnętrznym 55 cm bez opasania

Nasi rzemieślnicy tworzą wyjątkowe stoły z drewna, tak wykwintne, że stają się prawdziwymi arcydziełami.

Piero Lissoni

Piero Lissoni - zdjęcie projektantaZ biurami w Mediolanie i Nowym Jorku, Lissoni & Partners ma trzydziestoletnią historię w opracowywaniu międzynarodowych projektów w dziedzinie architektury, krajobrazu, wnętrz, produktów i projektowania graficznego, a także odpowiada za kierownictwo artystyczne dla niektórych z najbardziej wpływowych firm projektowych.
Prowadzona przez Piero Lissoniego praktyka łączy w sobie szeroką wiedzę specjalistyczną z holistycznym i dostosowanym do potrzeb podejściem, które ją wyróżnia, tworząc kod stylistyczny i tożsamość wizualną, które są wyraźnie i natychmiast rozpoznawalne.
Praca praktyki jest inspirowana poczuciem rygoru i prostoty i charakteryzuje się dbałością o szczegóły, spójność i elegancję ze szczególnym uwzględnieniem proporcji i harmonii.
 
Piero Lissoni jest dyrektorem kreatywnym Alpi, B&B Italia , Boffi, Living Divani, Lema, Lualdi, Porro i Sanlorenzo, dla których również projektuje szeroką gamę produktów. Uznawany za jednego z mistrzów współczesnego designu, współpracował z wieloma międzynarodowymi markami m.in. Alessi, Antrax, Atlas Concorde, B&B Italia, Bonacina1889, Cappellini, Cassina, Cotto, De Padova, Fantini, Flos, Glas Italia, Golran, Illy, Janus et Cie, Kartell, Kerakoll, KN Industrie, Knoll, Nerosicilia, Olivari, Salvatori, Tecno, Viccarbe.
 
Zorganizowana wokół różnych dziedzin interwencji, praktyka obejmuje Lissoni Casal Ribeiro dla masterplanów, projektowania krajobrazu, architektura i projektowanie wnętrz, Lissoni Associati dla projektowania produktu, scenografię i fit-out i Lissoni Graphx do projektowania graficznego, komunikacji wizualnej i tożsamości marki, podczas gdy Lissoni New York rozwija wewnętrzne projekty konstrukcyjne dla rynku amerykańskiego. 
Zrealizowane projekty architektoniczne obejmują hotel Grand Park w Chorwacji (2019), zmianę stylizacji zabytkowego baru Camparino w Galerii Mediolanu (2019), dom środkowy dla Swire Hotels Group w Szanghaju (2018), The Oberoi Al Zorah Beach Resort Ajman w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (2017), 240-jednostkowe kondominium Oceana Bal Harbour w Miami (2017), hotel Casa Fantini nad brzegiem jeziora Orta (2017), jachty Sanlorenzo SX88 (2017) i SX76 ( 2018), Hotel Conservatorium w Amsterdamie (2012), renowacja zabytkowego Teatro Nazionale w Mediolanie (2009) oraz siedziba firm Boffi, Cassina, Fantini, Glas Italia, Living Divani i stocznie Sanlorenzo w La Spezia.
Obecne projekty obejmują Hotel and Residences Dorottya w Budapeszcie, SLS Lux Hotels & Residences w Waszyngtonie, Miami Beach Ritz-Carlton Residences, apartamenty przy 45 Park Place w Nowym Jorku, hotel Hilton Tbilisi w Gruzji oraz prywatne wille w Amsterdam, Nowy Jork i Bombaj.Zainteresowanie Lissoni światem sztuki skłoniło go do zaprojektowania szeregu wystaw czasowych, takich jak retrospektywa fotografa Giovanniego Gastela w Palazzo della Ragione w Mediolanie, której kuratorem jest Germano Celant, czy antologia poświęcona renesansowemu malarzowi „Bernardino Luini ei suoi Figli” w Palazzo Reale, również w Mediolanie. Lissoni Associati jest członkiem wspierającym Fondazione Palazzo Te, partnerstwa, które rozpoczęło się w 2018 roku od projektu, grafiki i katalogu wystawy „Tiziano/Gerhard Richter. Il Cielo sulla Terra”, a następnie w 2018 roku projekt wystawy „Giulio Romano: Arte e Desiderio”.
Od 2015 roku Studio aktywnie wspiera Muzeum Bagatti Valsecchi w Mediolanie, kuratorując i został partnerem instytucjonalnym w 2017 roku.
Piero Lissoni otrzymał szereg międzynarodowych nagród, w tym Good Design Award, Red Dot Award i Compasso d'Oro ADI. Jest członkiem zarządu Narodowego Muzeum Sztuki MAXXI w Rzymie i profesorem wizytującym oraz członkiem Rady Doradczej Politechniki w Mediolanie. Pełni również funkcję Honorowego Członka Międzynarodowej Rady Altagamma.
        

Filmy

Tagi

Porro, Piero Lissoni, system, Biblioteczki, Systemy i urządzenia magazynowe, regał, nowoczesnym stylu Biblioteczki, projektowanie Biblioteczki, segmentowe Biblioteczki, Mobili da soggiorno e librerie, Arredamento za interni, Sistemi za pareti attrezz

Napisz opinię

Regał Porro System

Regał Porro System

Prostokątny stół z drewna wiśniowego z blatem intarsjowanym jako zdjęcie. Dzięki 2 panelom wewnętrznym 55 cm bez opasania Nasi rzemieślnicy tworzą wyjątkowe stoły z drewna, tak wykwintne, że stają się prawdziwymi arcydziełami...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek