SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Meblościanka Porro Modern Zobacz większe

Meblościanka Porro Modern

KOD: 250sdporromodern

ID: 140154

Rodzaj meblaMeblościanka
ProjektantPiero Lissoni
ProducentPorro

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Porro Modern

Modułowa ściana magazynowa

Rodzaj: Meblościanka
Projektant: Piero Lissoni

Dane techniczne

szer. 320 x wys. 66 x gł. 46,5 cm
szer. 480 x wys. 180 x gł. 69,4 cm

Opis

Modern inspirowany jest czystą geometryczną formą: kwadratem. I przez prosty pomysł: jego ruch w przestrzeni. Moduł, który się powtarza, tworząc obiekty różniące się materiałami, kolorami i przeznaczeniem funkcjonalnym. Przedmioty, które różnią się - pojemniki, blaty, półki - ale mają harmonijne proporcje i spójność formalną. Na rok 2012 Modern jest dostępna w nowych propozycjach objętościowych, w różnych kolorach, o różnych grubościach, dopasowanych do różnych materiałów, z pustymi i zamkniętymi przestrzeniami, z ruchomymi powierzchniami, aby wzbogacić i ożywić każdą nowoczesną przestrzeń życiową. Do jadalni nowe szafki na stopie lama z otwartymi przestrzeniami z bejcowanej na czarno choiny i drzwiami w białym księżycowym lakierze, do salonu nowe kompozycje z tylną ścianką do zamontowania na ścianie, gdzie powiesić różne akcesoria Modern. Urzekająca ciągła powierzchnia sięgająca podłogi, rodzaj nowoczesnej i unowocześnionej boazerii, jednokolorowy obraz, który należy interpretować jako białą kartkę papieru, którą można w inny sposób wypełnić preferowanymi objętościami.

Nowoczesny, system pojemników i regałów do salonu, jest proponowany na 2014 rok w kompozycjach mieszających kolor z różnymi esencjami selekcji drewna Porro, dla polichromii bez obaw, z nutą anarchii, która eksperymentuje z nowymi połączeniami i niestandardowymi -made palety.

Nowe nowoczesne szafki podłogowe, uniesione na ciągłej podstawie, bawią się geometryczną konstrukcją otwartych elementów z lakierowanymi plecami rosso cina i blu reale oraz zamkniętymi bryłami w trzech nowych drewnianych esencjach , począwszy od ciepłych i miodowo-blond nut wiązu poddanego obróbce cieplnej, przez prążkowane i czerwonawo-brązowe niuanse cykuty poddanej obróbce cieplnej, aż po ciemne, przypalone odcienie sieny poddanego obróbce cieplnej dębu. Przyciągające wzrok połączenie regału, kontenera i ekspozytora, nowe kompozycje Modern + Load-It łączą pojemność systemu Modern z graficznym efektem regału Load-It.

salon, panele ścienne i stalowe półki pełnowymiarowego regału Load-It są proponowane z płytą i wiszącymi pojemnikami Modern, tworząc obszerne wyposażone powierzchnie na ścianie, z błyskami koloru na przemian z drewnianymi esencjami, w celu żyć w kolorze, tymczasem w gabinecie naścienne panele i półki Load-It ustępują miejsca wiszącej półce Modern: długiemu, nieprzerwanemu biurku, przymocowanemu do ściany, tworzącemu cichą, spokojną przestrzeń dla domu Biuro.

Piero Lissoni

Piero Lissoni - zdjęcie projektantaZ biurami w Mediolanie i Nowym Jorku, Lissoni & Partners ma trzydziestoletnią historię w opracowywaniu międzynarodowych projektów w dziedzinie architektury, krajobrazu, wnętrz, produktów i projektowania graficznego, a także odpowiada za kierownictwo artystyczne dla niektórych z najbardziej wpływowych firm projektowych.
Prowadzona przez Piero Lissoniego praktyka łączy w sobie szeroką wiedzę specjalistyczną z holistycznym i dostosowanym do potrzeb podejściem, które ją wyróżnia, tworząc kod stylistyczny i tożsamość wizualną, które są wyraźnie i natychmiast rozpoznawalne.
Praca praktyki jest inspirowana poczuciem rygoru i prostoty i charakteryzuje się dbałością o szczegóły, spójność i elegancję ze szczególnym uwzględnieniem proporcji i harmonii.
 
Piero Lissoni jest dyrektorem kreatywnym Alpi, B&B Italia , Boffi, Living Divani, Lema, Lualdi, Porro i Sanlorenzo, dla których również projektuje szeroką gamę produktów. Uznawany za jednego z mistrzów współczesnego designu, współpracował z wieloma międzynarodowymi markami m.in. Alessi, Antrax, Atlas Concorde, B&B Italia, Bonacina1889, Cappellini, Cassina, Cotto, De Padova, Fantini, Flos, Glas Italia, Golran, Illy, Janus et Cie, Kartell, Kerakoll, KN Industrie, Knoll, Nerosicilia, Olivari, Salvatori, Tecno, Viccarbe.
 
Zorganizowana wokół różnych dziedzin interwencji, praktyka obejmuje Lissoni Casal Ribeiro dla masterplanów, projektowania krajobrazu, architektura i projektowanie wnętrz, Lissoni Associati dla projektowania produktu, scenografię i fit-out i Lissoni Graphx do projektowania graficznego, komunikacji wizualnej i tożsamości marki, podczas gdy Lissoni New York rozwija wewnętrzne projekty konstrukcyjne dla rynku amerykańskiego. 
Zrealizowane projekty architektoniczne obejmują hotel Grand Park w Chorwacji (2019), zmianę stylizacji zabytkowego baru Camparino w Galerii Mediolanu (2019), dom środkowy dla Swire Hotels Group w Szanghaju (2018), The Oberoi Al Zorah Beach Resort Ajman w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (2017), 240-jednostkowe kondominium Oceana Bal Harbour w Miami (2017), hotel Casa Fantini nad brzegiem jeziora Orta (2017), jachty Sanlorenzo SX88 (2017) i SX76 ( 2018), Hotel Conservatorium w Amsterdamie (2012), renowacja zabytkowego Teatro Nazionale w Mediolanie (2009) oraz siedziba firm Boffi, Cassina, Fantini, Glas Italia, Living Divani i stocznie Sanlorenzo w La Spezia.
Obecne projekty obejmują Hotel and Residences Dorottya w Budapeszcie, SLS Lux Hotels & Residences w Waszyngtonie, Miami Beach Ritz-Carlton Residences, apartamenty przy 45 Park Place w Nowym Jorku, hotel Hilton Tbilisi w Gruzji oraz prywatne wille w Amsterdam, Nowy Jork i Bombaj.Zainteresowanie Lissoni światem sztuki skłoniło go do zaprojektowania szeregu wystaw czasowych, takich jak retrospektywa fotografa Giovanniego Gastela w Palazzo della Ragione w Mediolanie, której kuratorem jest Germano Celant, czy antologia poświęcona renesansowemu malarzowi „Bernardino Luini ei suoi Figli” w Palazzo Reale, również w Mediolanie. Lissoni Associati jest członkiem wspierającym Fondazione Palazzo Te, partnerstwa, które rozpoczęło się w 2018 roku od projektu, grafiki i katalogu wystawy „Tiziano/Gerhard Richter. Il Cielo sulla Terra”, a następnie w 2018 roku projekt wystawy „Giulio Romano: Arte e Desiderio”.
Od 2015 roku Studio aktywnie wspiera Muzeum Bagatti Valsecchi w Mediolanie, kuratorując i został partnerem instytucjonalnym w 2017 roku.
Piero Lissoni otrzymał szereg międzynarodowych nagród, w tym Good Design Award, Red Dot Award i Compasso d'Oro ADI. Jest członkiem zarządu Narodowego Muzeum Sztuki MAXXI w Rzymie i profesorem wizytującym oraz członkiem Rady Doradczej Politechniki w Mediolanie. Pełni również funkcję Honorowego Członka Międzynarodowej Rady Altagamma.
        

Filmy

Tagi

Porro, Piero Lissoni, Nowoczesne, ściany przechowywania, Storage Systemy i urządzenia, ścienne składowania, ściany Współczesny styl przechowywania, ściany Projektowanie składowania, ściany segmentowe przechowywania, ściany Modular Storage, Mobili da

Napisz opinię

Meblościanka Porro Modern

Meblościanka Porro Modern

Modern inspirowany jest czystą geometryczną formą: kwadratem. I przez prosty pomysł: jego ruch w przestrzeni. Moduł, który się powtarza, tworząc obiekty różniące się materiałami, kolorami i przeznaczeniem funkcjonalnym. Przedmioty, które różnią się - pojemniki, blaty, półki - ale mają harmonijne proporcje i spójność formalną. Na rok 2012 Modern jest dostępna w nowych propozycjach objętościowy...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek