SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wózek gastronomiczny Opinion Ciatti Zenzero Zobacz większe

Wózek gastronomiczny Opinion Ciatti Zenzero

KOD: 250sdopinionciattizenzero

ID: 139569

Rok produkcji2021
Rodzaj meblaWózek gastronomiczny
ProjektantSamer Alameen
ProducentOpinion Ciatti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Opinion Ciatti Zenzero

Wózek na żywność wykonany ze stali i skóry regenerowanej

Rodzaj: Wózek gastronomiczny
Projektant: Samer Alameen
Rok produkcji: 2021

Opis

Wózek, wózek barowy, niezależne stanowisko pracy… Zenzero jest zaskakujące, pieprzne, wciągające, to gościnność na kółkach.
Lekko retro, eleganckie i zwężające się linie charakteryzują ten model współczesnym urokiem, gdzie forma i funkcja płynnie łączą się ze sobą. połączone.
Trzy stalowe tace są podtrzymywane przez wijącą się konstrukcję wykonaną z cienkich stalowych rur, z wygodną kieszenią z regenerowanej skóry umieszczoną z przodu, a uchwyt i obrotowe koła sprawiają, że ten z natury nomadyczny przedmiot jest jeszcze łatwiejszy do przenoszenia. 
Zaprojektowany, aby bezpiecznie przechowywać i transportować butelki i szklanki, kubki i dzbanki (lub cokolwiek, co łaskocze twoją wyobraźnię) Zenzero może zmienić się w całkowicie niezależne stanowisko pracy do przygotowywania i serwowania jedzenia i napojów w dowolnym momencie, również dzięki dwóm praktycznym wyjmowane tacki.
Funkcjonalny na śniadanie, do zabawy na aperitif, stylowy na likier po obiedzie, doskonale sprawdza się we wszystkich kontekstach, w których dobre życie jest wartością, ale i przyjemnością.
Poręczny i urzeka trzema wykończeniami – minimalistycznym w bieli, nienagannym w ciemnej zieleni, wyrafinowanym w złocie płatkowym – ładnie komponuje się w każdym otoczeniu. Idealny jako narzędzie pracy zapewniające bezpieczeństwo i prywatność w najbardziej ekskluzywnych salonach i wytwornych restauracjach, może być również atrakcyjną oprawą w profesjonalnych gabinetach lub prywatnych domach. 
Niesamowicie wszechstronny Zenzero zachwyci nawet najbardziej wytrawnych i wymagających koneserów.

Wózek ze stalowym uchwytem na obrotowych kołach. Wyposażony w funkcjonalną kieszeń i trzy stalowe tace – dwie z nich wyjmowane – idealne do umieszczania i przenoszenia jedzenia i napojów. Wewnętrzna wyściółka kieszeni i tacki z regenerowanej skóry.
Wykończenia struktury: matowe - białe lub ciemnozielone. Błyszczący - płatek złota.
Wykończenia akcesoriów: kolor skóry naturalnej.

Samer Alameen

Samer Alameen - zdjęcie projektantaTwórczość Samera Alameena jest zakotwiczona w świecie wyjątkowej opowieści, czegoś, co wywodzi się z jego rozległego doświadczenia w reklamie i co doprowadziło go do tego, że sam stał się twórcą. Zainspirowany historią, cennymi wspomnieniami i poczuciem tradycji, Samer odkrywa na nowo tworzone przez siebie obiekty.
Urodzony w Bejrucie w Libanie w 1971 roku, ukończył Uniwersytet Libańsko-Amerykański na wydziale Sztuk Pięknych i Reklamy w 1992 roku, kontynuuje pracę dla wielu prestiżowych agencji, w tym Publicist i Grey Worldwide. W 2006 roku Samer otworzył własne studio specjalizujące się w brandingu i doradztwie wizerunkowym, natomiast w 2012 roku Samer zdecydował się wypuścić własne projekty i swoją pierwszą kolekcję Walking Objects, inspirowaną krzesłem Khayzaran.
Od razu zwrócił na siebie uwagę mediów i zachęcił go do kontynuowania i ukończenia studiów magisterskich z wzornictwa przemysłowego w Scuola Politecnica di Design (SPD) w Mediolanie. Ukończył studia w styczniu 2014 roku, a w kwietniu wziął udział w Salone del Mobile z wystawą Around The Frame.
W kwietniu 2017 roku Alameen zaprezentował swoją najnowszą kolekcję Glassified podczas nadchodzącego Tygodnia Designu w Mediolanie, prezentując serię elementów ze szkła.

Filmy

Tagi

Opinia Ciatti, Samer Alameen, Meble kuchenne, Systemy i urządzenia do przechowywania, Wózki na żywność, Akcesoria kuchenne, Wózki kuchenne, Wózki na żywność, Akcesoria kuchenne, Wózki kuchenne, Wózki na żywność w stylu współczesnym, Wózki na żywność

Napisz opinię

Wózek gastronomiczny Opinion Ciatti Zenzero

Wózek gastronomiczny Opinion Ciatti Zenzero

Wózek, wózek barowy, niezależne stanowisko pracy… Zenzero jest zaskakujące, pieprzne, wciągające, to gościnność na kółkach. Lekko retro, eleganckie i zwężające się linie charakteryzują ten model współczesnym urokiem, gdzie forma i funkcja płynnie łączą się ze sobą. połączone. Trzy stalowe tace są podtrzymywane przez wijącą się konstrukcję wykonaną z cienkich stalowych rur, z wygodną kieszenią...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek