SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Witryna Oak MG 1120 Zobacz większe

Witryna Oak MG 1120

KOD: 250sdoakmg1120

ID: 139318

Rodzaj meblaWitryna
ProducentOak

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Oak MG 1120

Gablota z drewna i szkła

Rodzaj: Witryna

Dane techniczne

206 x 68 x wys. 238 cm

Opis

MG 1120 - Witryna z czarnym lakierem i złoconymi detalami LAN440/ORO i palisandrem, dwoje drzwi i regulowane szklane półki. Oświetlenie wewnętrzne. Okres: Ludwik XVI - Francja 1760.

Kolekcja Galleria tworzy dialog między tradycją a współczesnością; z tą wizją dąb postawił sobie wyzwanie, starając się zapewnić swoim klientom emocje poprzez swoje wyroby, które w ten sposób nabierają racji bytu w codziennym życiu dzisiaj i to w każdej sytuacji, kładąc nacisk na jakość jako cel sam w sobie, od od koncepcji projektowej do użytych materiałów. 
Kolekcja ma przede wszystkim zaletę kompletności. projekt obejmuje wszystkie główne trendy w smaku i obejmuje całą różnorodność technik wytwarzania, od końca XVI wieku do baroku, od rokoka do prostych linii neoklasycyzmu, od empirowego stylu dworów europejskich po bardziej współczesne formy.

Tagi

DĄB, Galeria, Systemy i regały magazynowe, Witryny, Witryna, Witryny w stylu klasycznym, Witryny z drewna, Witryny z drewna i szkła

Napisz opinię

Witryna Oak MG 1120

Witryna Oak MG 1120

MG 1120 - Witryna z czarnym lakierem i złoconymi detalami LAN440/ORO i palisandrem, dwoje drzwi i regulowane szklane półki. Oświetlenie wewnętrzne. Okres: Ludwik XVI - Francja 1760. Kolekcja Galleria tworzy dialog między tradycją a współczesnością; z tą wizją dąb postawił sobie wyzwanie, starając się zapewnić swoim klientom emocje poprzez swoje wyroby, które w ten sposób nabierają racji bytu...
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek