SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel Moroso Take a line for a walk Zobacz większe

Fotel Moroso Take a line for a walk

KOD: 250sdmorosotakealineforawalk

ID: 138571

Rok produkcji2003
Rodzaj meblaFotel
ProjektantAlfredo Häberli
ProducentMoroso

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Moroso Take a line for a walk

Fotel obrotowy z wysokim oparciem i 4-ramienną podstawą

Rodzaj: Fotel
Projektant: Alfredo Häberli
Rok produkcji: 2003

Opis

Otulająca muszla, która zapewnia komfort i ochronę, miejsce na relaks, odpoczynek głowy, odcięcie się od świata zewnętrznego. Zaprojektowany w 2002 roku leżak zachował swoją wrodzoną siłę wyrazu. Po 10 latach jest tapicerowana zamkiem błyskawicznym biegnącym wzdłuż jego profilu, oddzielającym to, co zewnętrzne od wewnętrznej. Na zewnątrz wszystko to precyzyjna, uporządkowana geometria; wewnątrz jest miękkość, jasne kolory i niezwykle kobieca.

Wtryskiwana ognioodporna pianka poliuretanowa na wewnętrzną stalową ramę. Czterogwiazdkowy, obrotowy (kod 0V6, 389). Dostępne z bawełnianą kołdrą żelową (kod 340), pikowaną tkaniną (kod 354) lub skórą. 
Weź linię na spacer, pokrowce nie są zdejmowane.

UWAGA:
Kołderka na fotelu 389 mocowana jest do pokrowca za pomocą zamka błyskawicznego, dostępna w 9 różnych kolorach.

Alfredo Häberli

Alfredo Häberli - zdjęcie projektantaAlfredo Häberli urodził się w Buenos Aires w Argentynie w 1964 roku. Dziś jest projektantem o międzynarodowej renomie mieszkającym w Zurychu. W swoich projektach udaje mu się łączyć tradycję z innowacyjnością, radością i energią. Pracował dla takich firm jak: Alias, Camper, Iittala, Kvadrat, Luceplan, Moroso czy Vitra.

Filmy

Tagi

Moroso, Alfredo Häberli, Weź linię na spacer, Sofy i fotele, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Fotele, Fotele wypoczynkowe, Fotel, Fotele w stylu współczesnym, Fotele tekstylne, Fotele obrotowe, Fotele tapicerowane, Fotele z podłokietnika

Napisz opinię

Fotel Moroso Take a line for a walk

Fotel Moroso Take a line for a walk

Otulająca muszla, która zapewnia komfort i ochronę, miejsce na relaks, odpoczynek głowy, odcięcie się od świata zewnętrznego. Zaprojektowany w 2002 roku leżak zachował swoją wrodzoną siłę wyrazu. Po 10 latach jest tapicerowana zamkiem błyskawicznym biegnącym wzdłuż jego profilu, oddzielającym to, co zewnętrzne od wewnętrznej. Na zewnątrz wszystko to precyzyjna, uporządkowana geometria; wewnąt...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek