SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel Moroso Juju Zobacz większe

Fotel Moroso Juju

KOD: 250sdmorosojuju

ID: 138558

Rok produkcji2008
Rodzaj meblaFotel
ProjektantEdward Van Vliet
ProducentMoroso

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Moroso Juju

Fotel tapicerowany tkaniną

Rodzaj: Fotel
Projektant: Edward Van Vliet
Rok produkcji: 2008

Opis

Fotel Juju ma wtryskiwaną ognioodporną piankę poliuretanową na wewnętrznej ramie ze stali i drewna. Poduszka z gęsiego puchu. Pokrywy kolekcji Sushi nie są zdejmowane, z wyjątkiem poduszek.

Sushi, Karkaoma, Juju, Donut, Joy, hafty adamaszkowe, orientalna symbolika, kwiatowe wzory i cyfrowe siatki: kolekcja, która znajduje swoje tożsamość w obfitości warstw. Istnieje nagromadzenie różnych bodźców i bodźców, maniakalny przepływ, który przechodzi od form architektonicznych do różnych obrazów z folkloru. Tradycyjna, futurystyczna, cyfrowa racjonalność, trójwymiarowa, romantyczna, psychodeliczna uniesienie, wizualny tygiel tkaniny, strach przed pustką, harmonia, nieskromność, delikatność i geometryczna surowość… niekończąca się seria obrazów i wizji, która ani nie przeraża, ani nie onieśmiela, ale raczej wita użytkownika w miękkim, hipnotycznym kalejdoskopie.
Niebieska edycja kolekcji Sushi dla Moroso opiera się na oryginalnej serii Sushi, zabawnej gamie wyrafinowanych rozwiązań do siedzenia do stref wypoczynkowych. Podczas gdy oryginalna linia charakteryzuje się bogactwem kolorów, niebieska edycja jest bardziej dostojna z subtelnymi geometrycznymi wzorami w odcieniach od błękitu do królewskiego, kobaltowego błękitu. Dodatkowo kolekcja będzie zawierać edycje Red, Green i Grey.
Kolekcja Sushi została zaprojektowana tak, aby oferować szeroką gamę opcji siedzeń do salonów i lobby. Od otwartych ławek i puf, po krzesła z wysokimi ścianami, pozwalające na bardziej prywatne rozmowy lub intymne spotkania twarzą w twarz. Zaskakująca różnorodność kształtów przekształca przestrzenie w krajobrazy, w których harmonijne kolory i wzory służą spajaniu różnych elementów. Wszystkie tkaniny są tkane z trwałych, ale bardzo wygodnych materiałów firmy Febrik.

Edward Van Vliet

Edward Van Vliet - zdjęcie projektantaHolenderski projektant Edward van Vliet specjalizuje się w tworzeniu produktów do wnętrz dla (międzynarodowych) firm do specjalnych projektów, takich jak oświetlenie, dywany, meble i akcesoria do wnętrz dla rynków biznesowych i konsumenckich. Edward van Wet opracowuje również koncepcje premium hospitality dla (między)narodowego rynku hotelowego. Edward van Vliet łączy swoją wizję, kreatywność i wielodyscyplinarne kompetencje we w pełni zintegrowane koncepcje, koncentrując się na intensyfikacji firmy. tożsamość wnętrza lub produktu. W ramach tworzonych koncepcji skupia się na łączeniu specjalnie wykonanych mebli, oświetlenia i grafiki. razem stając się pięknym światem wewnątrz światów. Zasadniczo zainspirowany estetyką naszych planet Edward van Vliet tworzy potężne projekty, używając różnych kontrastujących materiałów i elementów pochodzących głównie z kultur Bliskiego Wschodu i Azji. Połączenie tradycyjnego wzornictwa i naturalnych materiałów z innowacyjnymi technikami sprawia, że ​​jego projekty zawsze emanują eklektycznym, globalnym sensem. Naturalne tkaniny, jasna kolorystyka i zaskakujące wzory są stosowane w jego projektach w niecodziennych i zaskakujących zestawieniach. bez trudu opierając się pokusie dekoracyjnej przesady lub wypowiedzi

Filmy

Tagi

Moroso, Edward Van Vliet, Edycja do sushi, Sofy i fotele, Umeblowanie budynków użyteczności publicznej, Wygodne krzesła, Krzesła wypoczynkowe, Łatwe krzesło, Krzesło wypoczynkowe, Krzesła wypoczynkowe w stylu współczesnym, Krzesła tapicerowane, Krzes

Napisz opinię

Fotel Moroso Juju

Fotel Moroso Juju

Fotel Juju ma wtryskiwaną ognioodporną piankę poliuretanową na wewnętrznej ramie ze stali i drewna. Poduszka z gęsiego puchu. Pokrywy kolekcji Sushi nie są zdejmowane, z wyjątkiem poduszek. Sushi, Karkaoma, Juju, Donut, Joy, hafty adamaszkowe, orientalna symbolika, kwiatowe wzory i cyfrowe siatki: kolekcja, która znajduje swoje tożsamość w obfitości warstw. Istnieje nagromadzenie różnych bodź...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek