SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Leżanka Moroso Pipe Zobacz większe

Leżanka Moroso Pipe

KOD: 250sdmorosopipe

ID: 138494

Rok produkcji2016
Rodzaj meblaLeżanka
ProjektantSebastian Herkner
ProducentMoroso

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Moroso Pipe

Tapicerowane łóżko dzienne

Rodzaj: Leżanka
Projektant: Sebastian Herkner
Rok produkcji: 2016

Opis

Rura to siedzisko z odpornego na naprężenia, ognioodpornego poliuretanu o różnej gęstości i włókna poliestrowego na ramie z twardego drewna. Z tyłu wtryskiwana jest trudnopalna pianka poliuretanowa i włókno poliestrowe. Zewnętrzne wsporniki oparcia i nogi z rurek stalowych z chromowanym wykończeniem lub malowaniem proszkowym; przezroczyste ślizgacze z PVC. 
Dostępne w skórze lub tkaninie. Osłony do zbierania rur nie są zdejmowane.

Sebastian Herkner

Sebastian Herkner - zdjęcie projektantaSebastian Herkner urodził się w 1981 roku w Bad Mergentheim. Studiował projektowanie produktu na HfG Offenbach am Main (Uniwersytet Sztuki i Projektowania Offenbach), już podczas studiów skupiając się na projektowaniu przedmiotów i mebli łączących różne konteksty kulturowe, łącząc nowe technologie z tradycyjnym rzemiosłem w celu podkreślenia wieloaspektowego piękna materiałów i ponownie zwrócić uwagę na drobne szczegóły.
Będąc jeszcze studentem, Herkner odbył staż u Stelli McCartney w Londynie, co pomogło mu udoskonalić jego wyczucie materiałów, kolorów, struktur i tekstur. Od momentu założenia własnego studia projektowego w Offenbach am Main w 2006 roku projektuje produkty dla producentów takich jak ClassiCon, De Vorm, Moroso i nanoo, a także pracuje nad projektami wnętrz, wystaw i muzeów. Od 2007 roku prowadził kilka kursów w HfG Offenbach am Main jako wykładowca wizytujący. Jego projekty otrzymały wiele nagród, m.in. 2011 German Design Award w kategorii Newcomer.

Filmy

Tagi

Moroso, Sebastian Herkner, Fajka, Sofy i fotele, Leżaki, leżanka, Łóżka dzienne w stylu współczesnym, Łóżka dzienne z tkaniny, Leżaki tapicerowane

Napisz opinię

Leżanka Moroso Pipe

Leżanka Moroso Pipe

Rura to siedzisko z odpornego na naprężenia, ognioodpornego poliuretanu o różnej gęstości i włókna poliestrowego na ramie z twardego drewna. Z tyłu wtryskiwana jest trudnopalna pianka poliuretanowa i włókno poliestrowe. Zewnętrzne wsporniki oparcia i nogi z rurek stalowych z chromowanym wykończeniem lub malowaniem proszkowym; przezroczyste ślizgacze z PVC.  Dostępne w skórze lub tkaninie. Osł...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek