SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Leżanka Momocca Olga Zobacz większe

Leżanka Momocca Olga

KOD: 250sdO175D70MLP1R4

ID: 137983

Rodzaj meblaLeżanka
ProducentMomocca

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Momocca Olga

Tkaninowe łóżko dzienne

Rodzaj: Leżanka
Kod produktu: O175D70MLP1R4

Dane techniczne

Siedzisko: L175 D70 H 45 cm
Schienale/Tył: L131 D32 cm

Opis

Olga to narożna leżanka z tkaniny, charakteryzująca się drewnianą piwnicą, która spoczywa na metalowej podstawie i funkcjonalnym kamiennym stojakiem na czasopisma umieszczonym obok siedzenia. Olgę można konfigurować według potrzeb, dodając siedziska, stoliki czy oparcia, tapicerowane lub w drewnie, a dzięki szerokiej gamie materiałów wszystkie elementy, które ją tworzą, można dostosować.

Olgato modułowa kolekcja siedzisk, która daje możliwość tworzenia od małych puf po duże ławki.
Jest to kolekcja modułowa, w której możesz wybrać zarówno wykończenia, jak i wymiary. Rezultatem jest zrównoważona i harmonijna kompozycja, w której zaokrąglony kształt jest maksymalnie eksponowany.
Olga jest wijąca się, krzywizna wznosi się z nóg, przechodzi przez drewnianą podstawę i ciągnie się przez oparcia, a zwłaszcza w tapicerowane siedzenia.

Tagi

Momocca, Olga, Sofy i fotele, Łóżka dzienne, Łóżka dzienne, Łóżka dzienne w stylu współczesnym, Łóżka dzienne z tkaniny, Łóżka dzienne z drewna, Tapicerowane leżanki dzienne

Napisz opinię

Leżanka Momocca Olga

Leżanka Momocca Olga

Olga to narożna leżanka z tkaniny, charakteryzująca się drewnianą piwnicą, która spoczywa na metalowej podstawie i funkcjonalnym kamiennym stojakiem na czasopisma umieszczonym obok siedzenia. Olgę można konfigurować według potrzeb, dodając siedziska, stoliki czy oparcia, tapicerowane lub w drewnie, a dzięki szerokiej gamie materiałów wszystkie elementy, które ją tworzą, można dostosować. Olga...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek