SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło Magis Piña Zobacz większe

Krzesło Magis Piña

KOD: 250sdmagispiña

ID: 136892

Rodzaj meblaKrzesło
ProjektantJaime Hayon
ProducentMagis

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Magis Piña

Krzesło z podłokietnikami z drewna i stali

Rodzaj: Krzesło
Projektant: Jaime Hayon

Opis

Fotel.
Materiał: nogi z litego jesionu, naturalne lub malowane. Siedzisko z pręta stalowego malowanego proszkowo poliestrowym. Poduszka siedziska/oparcia ze zdejmowanym pokryciem z tkaniny (Kvadrat, „Steelcut 2”) lub skóry.

Jaime Hayon

Jaime Hayon - zdjęcie projektantaHiszpański artysta-projektant Jaime Hayon urodził się w Madrycie w 1974 roku. Jego artystyczna wizja została po raz pierwszy w pełni wyeksponowana w instalacjach „Mediterranean Digital Baroque” i „Mon Cirque”. Te kolekcje stawiają Jaime'a na czele nowej fali, która zaciera granice między sztuką, dekoracją i designem oraz renesansem precyzyjnie wykonanych, skomplikowanych przedmiotów w kontekście współczesnej kultury projektowania.
Jaime dalej zdefiniował swoją wizję w kolejnym solo wystawy i pokazy w największych galeriach oraz targi designu i sztuki na całym świecie. Po założeniu Hayon Studio w 2001 roku, jego szeroka baza klientów obejmuje różne funkcje i media, w tym meble domowe dla bd barcelona, ​​Cassina, Fritz Hansen, &Tradition i Magis; oprawy oświetleniowe dla Parachilna, Metalarte i Swarovski; oraz wyszukane przedmioty dla Bisazzy, Lladró i Baccarata. Zrealizował również kompletne wnętrza dla wiodących hoteli, restauracji, muzeów i placówek handlowych na całym świecie.
Baza twórcza Hayon Studio znajduje się w Walencji w Hiszpanii z biurami w Barcelonie i Treviso we Włoszech, prace Jaime'a pojawiły się w najbardziej prestiżowych dziełach sztuki i projektowe publikacje na całym świecie. Zdobył wiele nagród, w tym wiele nagród Elle Decoration International Design Awards, które zostały umieszczone przez Wallpaper Magazine na liście „Top 100” i uznane przez magazyn za jednego z najbardziej wpływowych twórców ostatniej dekady, a także okrzykniętego „wizjonerem” i jedna z najbardziej kreatywnych ikon magazynu Times.

Filmy

Tagi

Magis, Jaime Hayon, Piña, Krzesła, Stoły i krzesła, Meble restauracyjne i kawiarnie, Krzesła restauracyjne, krzesło, Krzesło restauracyjne, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła designerskie, Krzesła metalowe, Krzesła stalowe, Krzesła ze stali malowa

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek