SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel Magis Costume Zobacz większe

Fotel Magis Costume

KOD: 250sdmagiscostume

ID: 136826

Rok produkcji2021
Rodzaj meblaFotel
ProjektantStefan Diez
ProducentMagis

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Magis Costume

Fotel z tkaniny z wyjmowanym pokryciem z podłokietnikami

Rodzaj: Fotel
Projektant: Stefan Diez
Rok produkcji: 2021

Dane techniczne

szer.93 x dł.86 x wys.76 cm
szer.36 5/8" x dł.33 7/8" x wys.29 7/8" cm

Opis

Kostium to fotel o grubości 4 mm, wykonany z recyklingowanego i nadającego się do recyklingu polietylenu. Pokrowiec z tkaniny dostępny w 3 kategoriach. Pokrowiec jest w pełni zdejmowany dzięki elastycznym pętelkom zaczepionym na dole. Sofę można łatwo ubrać i rozebrać w celu wyczyszczenia i wymiany.

Rdzeniem kostiumu jest korpus wykonany z recyklingowanego i nadającego się do recyklingu polietylenu, uzyskanego z odpadów przemysłu meblowego i samochodowego. Jest produkowany w technologii formowania rotacyjnego. Wkładka z rdzeni sprężyn kieszeniowych zapewnia amortyzację siedziska i oparcia. Na wierzchu znajduje się cienka warstwa pianki poliuretanowej, a wszystkie te części są połączone za pomocą pokrowca z tkaniny, który można zamocować za pomocą pasów napinających.

Stefan Diez

Stefan Diez - zdjęcie projektantaProfesor Stefan Diez, urodzony w 1971 we Freising w Niemczech, studiował wzornictwo przemysłowe w Państwowej Akademii Sztuki i Projektowania w Stuttgarcie. W 2003 roku otworzył własną pracownię w Monachium, a od 2010 roku jest profesorem na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Karlsruhe. Wraz z dwoma partnerami przejął kierownictwo artystyczne Authentics w latach 2008-2009. Stefan Diez specjalizuje się w projektowaniu produktów i wystaw, pracując dla BREE, e15, VICCARBE, Established & Sons, Merten, Moroso, Rosenthal, Thonet, Willkhahn i innych ; jego projekty zdobyły wiele nagród i są prezentowane na wielu wystawach. Uważany jest za jednego z najbardziej innowacyjnych i obiecujących projektantów.

Filmy

Tagi

Magis, Stefan Diez, Kostium, Sofy i fotele, Fotele, Fotel, Fotele w stylu współczesnym, Fotele z tkaniny, Fotele tapicerowane, Fotele ze zdejmowaną pokrywą, Fotele z podłokietnikami

Napisz opinię

Fotel Magis Costume

Fotel Magis Costume

Kostium to fotel o grubości 4 mm, wykonany z recyklingowanego i nadającego się do recyklingu polietylenu. Pokrowiec z tkaniny dostępny w 3 kategoriach. Pokrowiec jest w pełni zdejmowany dzięki elastycznym pętelkom zaczepionym na dole. Sofę można łatwo ubrać i rozebrać w celu wyczyszczenia i wymiany. Rdzeniem kostiumu jest korpus wykonany z recyklingowanego i nadającego się do recyklingu polie...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek