SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Regał Ligne Roset Alliteration Zobacz większe

Regał Ligne Roset Alliteration

KOD: 250sdlignerosetalliteration

ID: 136787

Rodzaj meblaRegał
ProjektantMarie Christine Dorner
ProducentLigne Roset

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ligne Roset Alliteration

Regał sekcyjny otwarty

Rodzaj: Regał
Projektant: Marie Christine Dorner

Dane techniczne

120 x 74 x wys. 216 cm
120 x 37 x wys. 216 cm

Opis

Tapicerowana delikatność wyłaniająca się ze starannego zastosowania soczystych czarnych aksamitnych akcentów i namiętnego designu. Pozłacane wykończenie z mosiądzu tego wspaniałego stołka nadaje dodatkowy luksus, który ozdobi najbardziej okazałe współczesne i klasyczne otoczenie.

Marie Christine Dorner

Marie Christine Dorner - zdjęcie projektantaParyż, Tokio, Londyn i znowu z powrotem do Paryża… kiedy Marie-Christine przenosi swoje atelier, ma to na celu przekroczenie morza.
Naznaczona jej długimi pobytami w tych stolicach, jej podróż, zapoczątkowana przez ukończenie l'Ecole Camondo , czyta się jak katalog miejsc, podróż od obiektu do obiektu. Cisi przyjaciele rozbrzmiewają sercem i duszą człowieka w centrum każdego projektu podpisanego MCD.
Bakarat, Montis, Ligne Roset, Le Mobilier National … prestiżowych marek, które świadczą o perfekcjonizmie Marie Christine Dorner: od jej pierwszej kolekcji mebli Idee w Japonii (1986) po najnowszą kolekcję pierścionków porcelanowych Bernardauda w Paryżu (2008).
Eklektyczna projektantka, kosmopolityczna architekt wnętrz, nie ma ustalone granice lub granice.Glob jest jej inspiracją, a globalność jej intencją.

Filmy

Tagi

Ligne Roset, Marie Christine Dorner, Regały, Systemy i moduły do ​​przechowywania, Regały, Regały w stylu współczesnym, Regały drewniane, Regały segmentowe, Regały otwarte, Regały dwustronne

Napisz opinię

Regał Ligne Roset Alliteration

Regał Ligne Roset Alliteration

Tapicerowana delikatność wyłaniająca się ze starannego zastosowania soczystych czarnych aksamitnych akcentów i namiętnego designu. Pozłacane wykończenie z mosiądzu tego wspaniałego stołka nadaje dodatkowy luksus, który ozdobi najbardziej okazałe współczesne i klasyczne otoczenie...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek