SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sofa Ligne Roset Grand Angle Zobacz większe

Sofa Ligne Roset Grand Angle

KOD: 250sdlignerosetgrandangle

ID: 136753

Rok produkcji2021
Rodzaj meblaSofa
ProjektantMarie Christine Dorner
ProducentLigne Roset

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ligne Roset Grand Angle

2-osobowa skórzana sofa z zagłówkiem

Rodzaj: Sofa
Projektant: Marie Christine Dorner
Rok produkcji: 2021

Opis

Stworzenie Stołu do jadalni Littus zostało stworzone w celu wzmocnienia unikalnej koncepcji. Ten luksusowy stół jadalny symbolizuje spiralę, jest krzywą w przestrzeni, która biegnie wokół centrum w szczególny sposób, tak jak wielkie decyzje podejmowane są wokół potężnych stołów wśród zdeterminowanych umysłów. Znak jakości Stół do jadalni Littus ucieleśnia ręcznie wykonane techniki, takie jak cięcie marmuru, pozłacany mosiądz, wykonane przez najlepszych rzemieślników.

Marie Christine Dorner

Marie Christine Dorner - zdjęcie projektantaParyż, Tokio, Londyn i znowu z powrotem do Paryża… kiedy Marie-Christine przenosi swoje atelier, ma to na celu przekroczenie morza.
Naznaczona jej długimi pobytami w tych stolicach, jej podróż, zapoczątkowana przez ukończenie l'Ecole Camondo , czyta się jak katalog miejsc, podróż od obiektu do obiektu. Cisi przyjaciele rozbrzmiewają sercem i duszą człowieka w centrum każdego projektu podpisanego MCD.
Bakarat, Montis, Ligne Roset, Le Mobilier National … prestiżowych marek, które świadczą o perfekcjonizmie Marie Christine Dorner: od jej pierwszej kolekcji mebli Idee w Japonii (1986) po najnowszą kolekcję pierścionków porcelanowych Bernardauda w Paryżu (2008).
Eklektyczna projektantka, kosmopolityczna architekt wnętrz, nie ma ustalone granice lub granice.Glob jest jej inspiracją, a globalność jej intencją.

Filmy

Tagi

Ligne Roset, Marie Christine Dorner, Sofy i Fotele, Sofy, Sofa, Sofy w stylu współczesnym, Sofy skórzane, Sofy 2-osobowe, Sofy tapicerowane, Sofy z zagłówkiem

Napisz opinię

Sofa Ligne Roset Grand Angle

Sofa Ligne Roset Grand Angle

Stworzenie Stołu do jadalni Littus zostało stworzone w celu wzmocnienia unikalnej koncepcji. Ten luksusowy stół jadalny symbolizuje spiralę, jest krzywą w przestrzeni, która biegnie wokół centrum w szczególny sposób, tak jak wielkie decyzje podejmowane są wokół potężnych stołów wśród zdeterminowanych umysłów. Znak jakości Stół do jadalni Littus ucieleśnia ręcznie wykonane techniki, takie jak...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek