SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sofa Ligne Roset Grand Angle Zobacz większe

Sofa Ligne Roset Grand Angle

KOD: 250sdlignerosetgrandangle

ID: 136752

Rok produkcji2021
Rodzaj meblaSofa
ProjektantMarie Christine Dorner
ProducentLigne Roset

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ligne Roset Grand Angle

Modułowa sofa z tkaniny z zagłówkiem

Rodzaj: Sofa
Projektant: Marie Christine Dorner
Rok produkcji: 2021

Opis

Eleganckie krzesło barowe, które łączy nowoczesność i starożytność. Zainspirowany hełmem noszonym przez wojowników w Cesarstwie Rzymskim, Galea to nowoczesne krzesło barowe z aksamitu i skóry z korpusem wykonanym z drewna i mosiądzu. Jego elegancka sylwetka, a jednocześnie silna prezencja sprawia, że ​​jest to idealny element do ekskluzywnych barów.

Marie Christine Dorner

Marie Christine Dorner - zdjęcie projektantaParyż, Tokio, Londyn i znowu z powrotem do Paryża… kiedy Marie-Christine przenosi swoje atelier, ma to na celu przekroczenie morza.
Naznaczona jej długimi pobytami w tych stolicach, jej podróż, zapoczątkowana przez ukończenie l'Ecole Camondo , czyta się jak katalog miejsc, podróż od obiektu do obiektu. Cisi przyjaciele rozbrzmiewają sercem i duszą człowieka w centrum każdego projektu podpisanego MCD.
Bakarat, Montis, Ligne Roset, Le Mobilier National … prestiżowych marek, które świadczą o perfekcjonizmie Marie Christine Dorner: od jej pierwszej kolekcji mebli Idee w Japonii (1986) po najnowszą kolekcję pierścionków porcelanowych Bernardauda w Paryżu (2008).
Eklektyczna projektantka, kosmopolityczna architekt wnętrz, nie ma ustalone granice lub granice.Glob jest jej inspiracją, a globalność jej intencją.

Filmy

Tagi

Ligne Roset, Marie Christine Dorner, Sofy i Fotele, Sofy, Sofa, Sofy w stylu współczesnym, Sofy z tkaniny, Sofy modułowe, Sofy tapicerowane, Sofy z zagłówkiem

Napisz opinię

Sofa Ligne Roset Grand Angle

Sofa Ligne Roset Grand Angle

Eleganckie krzesło barowe, które łączy nowoczesność i starożytność. Zainspirowany hełmem noszonym przez wojowników w Cesarstwie Rzymskim, Galea to nowoczesne krzesło barowe z aksamitu i skóry z korpusem wykonanym z drewna i mosiądzu. Jego elegancka sylwetka, a jednocześnie silna prezencja sprawia, że ​​jest to idealny element do ekskluzywnych barów...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek