SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stolik kawowy Ligne Roset Azabu Zobacz większe

Stolik kawowy Ligne Roset Azabu

KOD: 250sd19980510-19980515

ID: 136748

Rok produkcji2019
Rodzaj meblaStolik kawowy
ProjektantMarie Christine Dorner
ProducentLigne Roset

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ligne Roset Azabu

Okrągły stolik kawowy stalowy

Rodzaj: Stolik kawowy
Projektant: Marie Christine Dorner
Rok produkcji: 2019
Kod produktu: 19980510-19980515

Dane techniczne

19980510: 30xW31 cm
19980515: Ø30xW46 cm

Opis

Imperium lustro znalazło inspirację w ekstrawaganckiej i energicznej kolekcji Imperium . Chcąc nadążyć za wysokimi standardami rodziny Empire w zakresie wykwintnego i wyjątkowego wzornictwa, mocne linie lustra Empire są wynikiem niezwykłej precyzji ręcznie wykonanych technik. Odpowiednie, aby przekształcić każdą przestrzeń w luksusową atmosferę.

Marie Christine Dorner

Marie Christine Dorner - zdjęcie projektantaParyż, Tokio, Londyn i znowu z powrotem do Paryża… kiedy Marie-Christine przenosi swoje atelier, ma to na celu przekroczenie morza.
Naznaczona jej długimi pobytami w tych stolicach, jej podróż, zapoczątkowana przez ukończenie l'Ecole Camondo , czyta się jak katalog miejsc, podróż od obiektu do obiektu. Cisi przyjaciele rozbrzmiewają sercem i duszą człowieka w centrum każdego projektu podpisanego MCD.
Bakarat, Montis, Ligne Roset, Le Mobilier National … prestiżowych marek, które świadczą o perfekcjonizmie Marie Christine Dorner: od jej pierwszej kolekcji mebli Idee w Japonii (1986) po najnowszą kolekcję pierścionków porcelanowych Bernardauda w Paryżu (2008).
Eklektyczna projektantka, kosmopolityczna architekt wnętrz, nie ma ustalone granice lub granice.Glob jest jej inspiracją, a globalność jej intencją.

Filmy

Tagi

Ligne Roset, Marie Christine Dorner, Stoły i krzesła, Stoły kawowe, Stolik kawowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki metalowe, Stoliki kawowe ze stali, Stoliki okrągłe, Stoliki boczne

Napisz opinię

Stolik kawowy Ligne Roset Azabu

Stolik kawowy Ligne Roset Azabu

Imperium lustro znalazło inspirację w ekstrawaganckiej i energicznej kolekcji Imperium . Chcąc nadążyć za wysokimi standardami rodziny Empire w zakresie wykwintnego i wyjątkowego wzornictwa, mocne linie lustra Empire są wynikiem niezwykłej precyzji ręcznie wykonanych technik. Odpowiednie, aby przekształcić każdą przestrzeń w luksusową atmosferę...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek