SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szafka nocna Ligne Roset Episode Zobacz większe

Szafka nocna Ligne Roset Episode

KOD: 250sd19980320-19980321

ID: 136745

Rok produkcji2016
Rodzaj meblaSzafka nocna
ProjektantMarie Christine Dorner
ProducentLigne Roset

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ligne Roset Episode

Okrągły stolik nocny z litego drewna z szufladami

Rodzaj: Szafka nocna
Projektant: Marie Christine Dorner
Rok produkcji: 2016
Kod produktu: 19980320-19980321

Dane techniczne

WYSOKOŚĆ 60cm GŁĘBOKOŚĆ 40cm SZEROKOŚĆ 50cm

Opis

Mosiądz to jedyny materiał, który ma idealną harmonię, aby stworzyć arcydzieło, takie jak Darian Gold. Prosty, ale wyjątkowy przedmiot luksusowy, który oddaje zarówno funkcjonalność lustra, jak i blask dzieła sztuki. Dekoracyjna, praktyczna i boska.

Marie Christine Dorner

Marie Christine Dorner - zdjęcie projektantaParyż, Tokio, Londyn i znowu z powrotem do Paryża… kiedy Marie-Christine przenosi swoje atelier, ma to na celu przekroczenie morza.
Naznaczona jej długimi pobytami w tych stolicach, jej podróż, zapoczątkowana przez ukończenie l'Ecole Camondo , czyta się jak katalog miejsc, podróż od obiektu do obiektu. Cisi przyjaciele rozbrzmiewają sercem i duszą człowieka w centrum każdego projektu podpisanego MCD.
Bakarat, Montis, Ligne Roset, Le Mobilier National … prestiżowych marek, które świadczą o perfekcjonizmie Marie Christine Dorner: od jej pierwszej kolekcji mebli Idee w Japonii (1986) po najnowszą kolekcję pierścionków porcelanowych Bernardauda w Paryżu (2008).
Eklektyczna projektantka, kosmopolityczna architekt wnętrz, nie ma ustalone granice lub granice.Glob jest jej inspiracją, a globalność jej intencją.

Filmy

Tagi

Ligne Roset, Marie Christine Dorner, Sypialnia i sypialnie dla dzieci, Stoliki nocne, Stolik nocny, Stoliki nocne w stylu współczesnym, Stoliki nocne z drewna, Stoliki nocne z litego drewna, Stoliki nocne z drewna orzechowego, Okrągłe stoliki nocne,

Napisz opinię

Szafka nocna Ligne Roset Episode

Szafka nocna Ligne Roset Episode

Mosiądz to jedyny materiał, który ma idealną harmonię, aby stworzyć arcydzieło, takie jak Darian Gold . Prosty, ale wyjątkowy przedmiot luksusowy, który oddaje zarówno funkcjonalność lustra, jak i blask dzieła sztuki. Dekoracyjna, praktyczna i boska...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek