SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sofa Ligne Roset Uncover Zobacz większe

Sofa Ligne Roset Uncover

KOD: 250sd18010605-18010655

ID: 136729

Rok produkcji2018
Rodzaj meblaSofa
ProjektantMarie Christine Dorner
ProducentLigne Roset

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ligne Roset Uncover

Dwuosobowa sofa z tkaniny z wyjmowanym pokryciem

Rodzaj: Sofa
Projektant: Marie Christine Dorner
Rok produkcji: 2018
Kod produktu: 18010605-18010655

Dane techniczne

wys. 79cm gł. 110cm szer. 180cm SIEDZISKO 44cm

Opis

Zainspirowany mitologią grecką, Apotheosis Desk to energiczny element, który wzbogaci i podniesie każdy projekt. Wyposażone w port USB zapewniający maksymalną dostępność, to biurko jest doskonałym przykładem luksusu, wyrafinowania i funkcjonalności, które łączą się w cudownym połączeniu utalentowanego rzemiosła i innowacyjnego wzornictwa.

Marie Christine Dorner

Marie Christine Dorner - zdjęcie projektantaParyż, Tokio, Londyn i znowu z powrotem do Paryża… kiedy Marie-Christine przenosi swoje atelier, ma to na celu przekroczenie morza.
Naznaczona jej długimi pobytami w tych stolicach, jej podróż, zapoczątkowana przez ukończenie l'Ecole Camondo , czyta się jak katalog miejsc, podróż od obiektu do obiektu. Cisi przyjaciele rozbrzmiewają sercem i duszą człowieka w centrum każdego projektu podpisanego MCD.
Bakarat, Montis, Ligne Roset, Le Mobilier National … prestiżowych marek, które świadczą o perfekcjonizmie Marie Christine Dorner: od jej pierwszej kolekcji mebli Idee w Japonii (1986) po najnowszą kolekcję pierścionków porcelanowych Bernardauda w Paryżu (2008).
Eklektyczna projektantka, kosmopolityczna architekt wnętrz, nie ma ustalone granice lub granice.Glob jest jej inspiracją, a globalność jej intencją.

Filmy

Tagi

Ligne Roset, Marie Christine Dorner, Sofy i fotele, Sofy, sofa, Sofy w stylu współczesnym, Sofy z tkaniny, Sofy 2-osobowe, Sofy tapicerowane, Sofy ze zdejmowanym pokryciem

Napisz opinię

Sofa Ligne Roset Uncover

Sofa Ligne Roset Uncover

Zainspirowany mitologią grecką, Apotheosis Desk to energiczny element, który wzbogaci i podniesie każdy projekt. Wyposażone w port USB zapewniający maksymalną dostępność, to biurko jest doskonałym przykładem luksusu, wyrafinowania i funkcjonalności, które łączą się w cudownym połączeniu utalentowanego rzemiosła i innowacyjnego wzornictwa...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek