SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biurko Ligne Roset Koya Zobacz większe

Biurko Ligne Roset Koya

KOD: 250sd19980135

ID: 136654

Rok produkcji2015
Rodzaj meblaBiurko
ProjektantMarie Christine Dorner
ProducentLigne Roset

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ligne Roset Koya

Biurko sekretarzyk jesion

Rodzaj: Biurko
Projektant: Marie Christine Dorner
Rok produkcji: 2015
Kod produktu: 19980135

Dane techniczne

wys. 179 cm gł. 65 cm szer. 120 cm

Opis

Garden Pack to niski stolik z lakierowanego aluminium z czarnymi plastikowymi ślizgaczami.

Marie Christine Dorner

Marie Christine Dorner - zdjęcie projektantaParyż, Tokio, Londyn i znowu z powrotem do Paryża… kiedy Marie-Christine przenosi swoje atelier, ma to na celu przekroczenie morza.
Naznaczona jej długimi pobytami w tych stolicach, jej podróż, zapoczątkowana przez ukończenie l'Ecole Camondo , czyta się jak katalog miejsc, podróż od obiektu do obiektu. Cisi przyjaciele rozbrzmiewają sercem i duszą człowieka w centrum każdego projektu podpisanego MCD.
Bakarat, Montis, Ligne Roset, Le Mobilier National … prestiżowych marek, które świadczą o perfekcjonizmie Marie Christine Dorner: od jej pierwszej kolekcji mebli Idee w Japonii (1986) po najnowszą kolekcję pierścionków porcelanowych Bernardauda w Paryżu (2008).
Eklektyczna projektantka, kosmopolityczna architekt wnętrz, nie ma ustalone granice lub granice.Glob jest jej inspiracją, a globalność jej intencją.

Filmy

Tagi

Ligne Roset, Marie Christine Dorner, Stoły i krzesła, Biurka sekretarki, biurka sekretarki, Biurka sekretarki w stylu współczesnym, Biurka sekretarzyka z drewna, Biurka sekretarzyka z litego drewna, Biurka sekretarza z jesionu

Napisz opinię

Biurko Ligne Roset Koya

Biurko Ligne Roset Koya

Garden Pack to niski stolik z lakierowanego aluminium z czarnymi plastikowymi ślizgaczami...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek