SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biurko Ligne Roset Rewrite Zobacz większe

Biurko Ligne Roset Rewrite

KOD: 250sd19980029

ID: 136650

Rok produkcji2011
Rodzaj meblaBiurko
ProjektantGamFratesi
ProducentLigne Roset

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ligne Roset Rewrite

Biurko z litego drewna

Rodzaj: Biurko
Projektant: GamFratesi
Rok produkcji: 2011
Kod produktu: 19980029

Dane techniczne

wys.148cm gł. 75cm szer. 101,20cm

Opis

Lupo to dębowy prostokątny stolik kawowy.
Reprodukcja stolika okolicznościowego, który był jednym z pierwszych projektów Pierre'a Paulina z 1953 roku. są charakterystyczne dla stylu lat pięćdziesiątych. Wycięte uchwyty zapewniają mu mobilność, dzięki czemu można go również używać jako tacki do serwowania lub śniadania. Mobilny stolik okolicznościowy z litego dębu naturalnego lub barwionego na czarno lub z dzikiej wiśni. Góra z dwoma wyciętymi uchwytami. Wąskie boczne krawędzie na dwóch dłuższych bokach. Sitodrukowa sygnatura Pierre'a Paulina pojawia się w kolorze jasnoszarym na krawędzi góry w pobliżu uchwytu.

GamFratesi

GamFratesi - zdjęcie projektantaStudio Gamfratesi zostało założone w 2006 roku przez duńskiego architekta Stine Gam i włoskiego architekta Enrico Fratesi. studio ma swoją siedzibę w Kopenhadze.
Projekt GamFratesi czerpie twórczą siłę z połączenia tradycji i odnowy oraz eksperymentalnego podejścia do wybranych materiałów i technik. Ze swoim podwójnym, tradycyjnym pochodzeniem, Stine Gam i Enrico Fratesi czerpią z klasycznej duńskiej tradycji meblarskiej i rzemieślniczej, a także z klasycznego włoskiego podejścia intelektualnego i konceptualnego. Zrozumienie tradycji i aktywne odniesienie się do niej w warsztacie umożliwia jej rozwijanie. Z tego międzykulturowego podłoża tworzą meble, które z szacunkiem odzwierciedlają tradycję, a jednocześnie zawierają unikalne historie, symbole i skojarzenia, często wyrażane w minimalistycznym idiomie. GamFratesi dąży do stworzenia mebli, które ilustrują proces i techniki, które go stworzyły, i które odzwierciedlają wytrwałe eksplorowanie zróżnicowanej strefy granicznej między harmonią a dysharmonią.
GamFratesi otrzymał długą listę nagród za swoją pracę, takich jak: „Planken Ud Prisen” / „Walk the Plank Award”, „Best Upcomming Designer in Denmark” Bolig Magazine 2008, III nagroda w konkursie „Vico Magistretti” De Padova 2007, II nagroda w konkursie Erik Jorgensen 2007, itd. Wyselekcjonowani i uczestniczący w licznych wystawach na całym świecie; Mediolan, Sztokholm, Kopenhaga, Kolonia, Nowy Jork, Szanghaj, Londyn Berlin itd.

Filmy

Tagi

Ligne Roset, GamFratesi, Stoły i krzesła, Biurka sekretarzy, Biurka sekretarzy, Biurka sekretarzy w stylu współczesnym, Biurka sekretarzy projektowych, Biurka sekretarzy z tkaniny, Biurka sekretarzy z drewna, Biurka z wełny, Biurka z litego drewna, d

Napisz opinię

Biurko Ligne Roset Rewrite

Biurko Ligne Roset Rewrite

Lupo to dębowy prostokątny stolik kawowy. Reprodukcja stolika okolicznościowego, który był jednym z pierwszych projektów Pierre'a Paulina z 1953 roku. są charakterystyczne dla stylu lat pięćdziesiątych. Wycięte uchwyty zapewniają mu mobilność, dzięki czemu można go również używać jako tacki do serwowania lub śniadania. Mobilny stolik okolicznościowy z litego dębu naturalnego lub barwionego na...

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek