SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sofa Ligne Roset L’imprévu Zobacz większe

Sofa Ligne Roset L’imprévu

KOD: 250sd18601005

ID: 136632

Rok produkcji2018
Rodzaj meblaSofa
ProjektantMarie Christine Dorner
ProducentLigne Roset

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ligne Roset L’imprévu

Modułowa sofa z tkaniny

Rodzaj: Sofa
Projektant: Marie Christine Dorner
Rok produkcji: 2018
Kod produktu: 18601005

Dane techniczne

WYSOKOŚĆ 87cm GŁĘBOKOŚĆ 113cm SZEROKOŚĆ 217cm SIEDZISKO 39cm

Opis

KRZESŁO SLIM pomyślnie przeszło testy FCBA, dzięki czemu szczególnie nadaje się do użytku kontraktowego. Krzesło o konstrukcji stalowej pokryte warstwą pianki polieterowej o gęstości 43 kg/m3 – 4,1 kPa i w całości tapicerowane pigmentowaną skórą bydlęcą o korygowanym ziarnie.

Marie Christine Dorner

Marie Christine Dorner - zdjęcie projektantaParyż, Tokio, Londyn i znowu z powrotem do Paryża… kiedy Marie-Christine przenosi swoje atelier, ma to na celu przekroczenie morza.
Naznaczona jej długimi pobytami w tych stolicach, jej podróż, zapoczątkowana przez ukończenie l'Ecole Camondo , czyta się jak katalog miejsc, podróż od obiektu do obiektu. Cisi przyjaciele rozbrzmiewają sercem i duszą człowieka w centrum każdego projektu podpisanego MCD.
Bakarat, Montis, Ligne Roset, Le Mobilier National … prestiżowych marek, które świadczą o perfekcjonizmie Marie Christine Dorner: od jej pierwszej kolekcji mebli Idee w Japonii (1986) po najnowszą kolekcję pierścionków porcelanowych Bernardauda w Paryżu (2008).
Eklektyczna projektantka, kosmopolityczna architekt wnętrz, nie ma ustalone granice lub granice.Glob jest jej inspiracją, a globalność jej intencją.

Filmy

Tagi

Ligne Roset, Marie Christine Dorner, Sofy i fotele, Sofy, Sofa, Sofy w stylu współczesnym, Sofy z tkaniny, Sofy modułowe, Sofy 3-osobowe, Sofy tapicerowane, Sofy na sankach

Napisz opinię

Sofa Ligne Roset L’imprévu

Sofa Ligne Roset L’imprévu

KRZESŁO SLIM pomyślnie przeszło testy FCBA, dzięki czemu szczególnie nadaje się do użytku kontraktowego. Krzesło o konstrukcji stalowej pokryte warstwą pianki polieterowej o gęstości 43 kg/m3 – 4,1 kPa i w całości tapicerowane pigmentowaną skórą bydlęcą o korygowanym ziarnie...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek