SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lustro Ligne Roset Demi-Teintes Zobacz większe

Lustro Ligne Roset Demi-Teintes

KOD: 250sd11250211

ID: 136617

Rok produkcji2018
ProjektantMarie Christine Dorner
ProducentLigne Roset

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ligne Roset Demi-Teintes

Prostokątne ścienne lustro szklane zwierciadlane

Rodzaj: Lustro
Projektant: Marie Christine Dorner
Rok produkcji: 2018
Kod produktu: 11250211

Dane techniczne

WYSOKOŚĆ 180cm GŁĘBOKOŚĆ 3,90cm SZEROKOŚĆ 70cm

Opis

Demi-Teintes to prostokątne lustro ścienne w lustrzanym szkle.

Jak odbijać bez agresji? Odpowiedź brzmi „demi-teintes” (półtony). Te lustra pozwalają odbijać otoczenie w odcieniach szarości lub brązu, ale także wyraźnie odbijać to, co chce się zobaczyć. Jedno lustro może ukryć drugie...

Marie Christine Dorner

Marie Christine Dorner - zdjęcie projektantaParyż, Tokio, Londyn i znowu z powrotem do Paryża… kiedy Marie-Christine przenosi swoje atelier, ma to na celu przekroczenie morza.
Naznaczona jej długimi pobytami w tych stolicach, jej podróż, zapoczątkowana przez ukończenie l'Ecole Camondo , czyta się jak katalog miejsc, podróż od obiektu do obiektu. Cisi przyjaciele rozbrzmiewają sercem i duszą człowieka w centrum każdego projektu podpisanego MCD.
Bakarat, Montis, Ligne Roset, Le Mobilier National … prestiżowych marek, które świadczą o perfekcjonizmie Marie Christine Dorner: od jej pierwszej kolekcji mebli Idee w Japonii (1986) po najnowszą kolekcję pierścionków porcelanowych Bernardauda w Paryżu (2008).
Eklektyczna projektantka, kosmopolityczna architekt wnętrz, nie ma ustalone granice lub granice.Glob jest jej inspiracją, a globalność jej intencją.

Filmy

Tagi

Ligne Roset, Marie Christine Dorner, Lustra, Dekoracje domowe, Lustro, Lustra w stylu współczesnym, Lustra szklane, Lustrzane lustra szklane, Lusterka prostokątne, Lustra naścienne

Napisz opinię

Lustro Ligne Roset Demi-Teintes

Lustro Ligne Roset Demi-Teintes

Demi-Teintes to prostokątne lustro ścienne w lustrzanym szkle. Jak odbijać bez agresji? Odpowiedź brzmi „demi-teintes (półtony). Te lustra pozwalają odbijać otoczenie w odcieniach szarości lub brązu, ale także wyraźnie odbijać to, co chce się zobaczyć. Jedno lustro może ukryć drugie...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek