SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel Ligne Roset Moa Zobacz większe

Fotel Ligne Roset Moa

KOD: 250sd19500105

ID: 136475

Rok produkcji2020
Rodzaj meblaFotel
ProjektantKeiji Takeuchi
ProducentLigne Roset

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ligne Roset Moa

Fotel z tkaniny z podstawą 4-ramienną z podłokietnikami

Rodzaj: Fotel
Projektant: Keiji Takeuchi
Rok produkcji: 2020
Kod produktu: 19500105

Dane techniczne

W106xG94xS79 cm SIEDZISKO 43,50 cm

Opis

Moa to 4-ramienny fotel z tkaniny z podłokietnikami, zagłówkiem i wysokim oparciem.
W japońskim domu dorasta się w spokojnej atmosferze, tyle samo w kolorach, liniach ścian i przepływie ruchu dom, jak w roli, jaką odgrywa każdy przedmiot. Tu króluje odłączenie od materiału, powierzchowność. Zadowala się małymi przedmiotami, aw szczególności przedmiotami niezbędnymi: to jest sztuka prostoty. Tutaj, w tym rozkładanym fotelu, minimalistyczne piękno współgra z perfekcją. Objętości wynikają z funkcji, o czym świadczą części lędźwiowe i zagłówek. Podstawa składa się sama. Takeuchi zaprojektował wszystko, aż do najdrobniejszego szczegółu. To zmusiło nas do wymyślenia nowych technik klejenia, szczególnie w odniesieniu do zagłówka. Wykończenie wraz z wygodą świadczą o perfekcji projektu.

Keiji Takeuchi

Keiji Takeuchi - zdjęcie projektantaUrodzony w Fukuoce w Japonii w 1977 roku.
W wieku 15 lat Keiji Takeuchi zdecydował się na samodzielną przeprowadzkę do Nowej Zelandii, gdzie spędził młodość. W 1999 roku, podczas ostatniego roku w UNITEC School of Art, przeniósł się do Paryża na studia stypendialne w ENSCI / Les Ateliers. W tym samym roku otrzymał krajową nagrodę Nowej Zelandii za wzornictwo: złotą nagrodę w kategorii studentów za wzornictwo produktu. W tym samym czasie otrzymał również kilka innych nagród za wzornictwo.
W 2003 roku przeniósł się do Tokio, a od 2005 roku jest członkiem i projektantem w Naoto Fukasawa Design Ltd, pracując pod jednym z najbardziej wpływowych projektantów współczesnych : Naoto Fukasawa.
Po 7 latach pracy w biurze Naoto Fukasawy w Tokio, Takeuchi zdecydował się przenieść do Mediolanu, gdzie postanowił również założyć biuro satelitarne dla Naoto Fukasawy. Obecnie Takeuchi jest odpowiedzialny za wszystkie swoje europejskie i zachodnie projekty projektowe.
W 2014 r. zdecydował się rozpocząć freelancerowanie swoich osobistych projektów obok swojej obecnej roli dla Naoto Fukasawy w Mediolanie.
W tym samym roku Takeuchi został wybrany Giulio Cappellini jako jeden z siedmiu przyszłych projektantów, aw 2015 roku pracował nad projektem instalacji w KBIS Las Vegas dla włoskiej firmy kamienia naturalnego: Antolini we współpracy z G.Cappellini. Jego współpraca z G.Cappellinim trwa nadal i Cappellini po raz kolejny wybrał Takeuchiego do udziału w projekcie z Ceramica Flaminia z okazji 60-lecia jego istnienia. Później w tym samym roku założył KEIJI TAKEUCHI SRLS i obecnie współpracuje z różnymi międzynarodowymi markami.

Filmy

Tagi

Ligne Roset, Keiji Takeuchi, Moa, Sofy i fotele, Fotele, Fotel, Fotele w stylu współczesnym, Fotele z tkaniny, Fotele tapicerowane, Fotele z zagłówkiem, Fotele z podłokietnikami, Fotele z podstawą 4-ramienną, Fotele z podstawą 4-ramienną,

Napisz opinię

Fotel Ligne Roset Moa

Fotel Ligne Roset Moa

Moa to 4-ramienny fotel z tkaniny z podłokietnikami, zagłówkiem i wysokim oparciem. W japońskim domu dorasta się w spokojnej atmosferze, tyle samo w kolorach, liniach ścian i przepływie ruchu dom, jak w roli, jaką odgrywa każdy przedmiot. Tu króluje odłączenie od materiału, powierzchowność. Zadowala się małymi przedmiotami, aw szczególności przedmiotami niezbędnymi: to jest sztuka prostoty. T...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek