SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Komoda Ligne Roset Entrèves Zobacz większe

Komoda Ligne Roset Entrèves

KOD: 250sdlignerosetentrèves

ID: 136436

Rok produkcji2017
Rodzaj meblaKomoda
ProjektantMarie Christine Dorner
ProducentLigne Roset

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ligne Roset Entrèves

Komoda modułowa

Rodzaj: Komoda
Projektant: Marie Christine Dorner
Rok produkcji: 2017

Dane techniczne

Szer. 110 Gł. 50 Wys. 85

Opis

W 2017 roku Marie Christine Dorner dąży do tworzenia przedmiotów, które będą trwałe. „W wybranej przeze mnie karierze uwielbiam tę możliwość uszlachetniania, robienia z czegoś przedmiotu/klejnotu”. Niedawna deklaracja, która została co do joty przestrzegana w jej uważnej perfekcji kolekcji przechowywania Entrèves, obejmującej komodę i stolik nocny: śmiałe połączenie prostych linii struktury/ekranu i krzywizn blatów lub szuflad oraz cenne połączenie szlachetnych fornirów drewnianych (wędzony dąb i wiśnia), czterech lakierów, w tym jednego stworzonego specjalnie na tę okazję (bleu nuit, całkiem logiczny wybór dla mebli do sypialni) oraz brązowego perforowanego metalu.
„To zainteresowało mnie zaprojektowanie komody, która nie była przeznaczona tylko do oparcia się o ścianę, ale która mogłaby zająć centralną pozycję w przestrzeni. Dostępne jako duet lewa/prawa, mogą być skierowane w stronę drzwi sypialni, stając na przykład między toaletką a łóżkiem; meble, które są tak samo przyjemne, gdy patrzy się na nie od tyłu lub z boku, jak na przodem: tylny ekran, z drewna lub lakieru, jest tak samo interesujący, jak krzywizny szuflad.
ten sam pomysł na stolik nocny, który wprowadza trzeci cenniejszy materiał, który przepuszcza światło i rzuca cień.”
Komoda, dostępna w wersji „prawej” (zaokrąglonej w prawo) lub „lewej” wersje. Konstrukcja/ekran z boku i z tyłu wraz z górnym blatem i szufladami wykończone są w okleinie czereśni, okleinie z dębu dymionego lub lakierze (satynowa biel, argile, plomb lub bleu nuit). Dozwolone są wszystkie kombinacje wykończeń konstrukcji i blatu oraz szuflad, z wyjątkiem wiśni/dąb wędzony: drewno/drewno, drewno/lakier, lakier/drewno, lakier/lakier – co daje 34 (lub (6 x 6) – 2) możliwe kombinacje. 
Istnieje możliwość stworzenia bardzo dużej „symetrycznej” komody poprzez ustawienie 2 komód obok siebie: jednej „lewej” i jednej „prawej” lub odwrotnie. 
Szafka nocna może być potraktowana w niemal identycznych zestawieniach materiałów i kolorów jak komoda. W przypadku stolika nocnego górny blat nie jest wykonany z paneli drewnianych, ale z perforowanej stali lakierowanej na brąz. Szuflady fornirowane lub lakierowane zastępują dwie lakierowane półki. Stolik obok może być wyposażony w opcjonalną ładowarkę indukcyjną. 
Jego konstrukcja/ekran o wymiarach 40 x 40 cm oznacza, że ​​można go używać zarówno z lewej, jak i z prawej strony łóżka.

Marie Christine Dorner

Marie Christine Dorner - zdjęcie projektantaParyż, Tokio, Londyn i znowu z powrotem do Paryża… kiedy Marie-Christine przenosi swoje atelier, ma to na celu przekroczenie morza.
Naznaczona jej długimi pobytami w tych stolicach, jej podróż, zapoczątkowana przez ukończenie l'Ecole Camondo , czyta się jak katalog miejsc, podróż od obiektu do obiektu. Cisi przyjaciele rozbrzmiewają sercem i duszą człowieka w centrum każdego projektu podpisanego MCD.
Bakarat, Montis, Ligne Roset, Le Mobilier National … prestiżowych marek, które świadczą o perfekcjonizmie Marie Christine Dorner: od jej pierwszej kolekcji mebli Idee w Japonii (1986) po najnowszą kolekcję pierścionków porcelanowych Bernardauda w Paryżu (2008).
Eklektyczna projektantka, kosmopolityczna architekt wnętrz, nie ma ustalone granice lub granice.Glob jest jej inspiracją, a globalność jej intencją.

Filmy

Tagi

Ligne Roset, Marie Christine Dorner, Entrèves, Systemy i moduły do ​​przechowywania, Sypialnia i sypialnie dla dzieci, Komody, Komody, Komody w stylu współczesnym, Drewniane komody, Okleina drewniana Komody, Koody z drewna inżynieryjnego, Modułowe Ko

Napisz opinię

Komoda Ligne Roset Entrèves

Komoda Ligne Roset Entrèves

W 2017 roku Marie Christine Dorner dąży do tworzenia przedmiotów, które będą trwałe. „W wybranej przeze mnie karierze uwielbiam tę możliwość uszlachetniania, robienia z czegoś przedmiotu/klejnotu. Niedawna deklaracja, która została co do joty przestrzegana w jej uważnej perfekcji kolekcji przechowywania Entrèves, obejmującej komodę i stolik nocny: śmiałe połączenie prostych linii struktury/e...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek