SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biurko Ligne Roset Alando Zobacz większe

Biurko Ligne Roset Alando

KOD: 250sdlignerosetalando

ID: 136385

Rok produkcji2021
Rodzaj meblaBiurko
ProjektantEric Jourdan
ProducentLigne Roset

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ligne Roset Alando

Prostokątne biurko z orzecha włoskiego z szufladami

Rodzaj: Biurko
Projektant: Eric Jourdan
Rok produkcji: 2021

Opis

Alando to prostokątne biurko z orzecha z szufladami.

Alando to gama mebli zaprojektowana przez Erica Jourdana, składająca się z biurka i kredensu. Jego oryginalność polega na subtelnej dynamice wynikającej z kontrastu między metalową strukturą rurową a ciemnym orzechem. Rurki w kolorze bleu nuit tworzą lekką i przewiewną ramę nad blatem, tworząc w ten sposób animację i napięcie, w którym każdy element wzmacnia drugi.
Kredens z trzema klapami daje natychmiastowe poczucie spokoju , z szerokim, płaskim wygięciem jego kanciastego blatu „okrągłego” zamkniętego w rurowym mocowaniu na każdym końcu, aby jak najlepiej pokazać wszelkie przedmioty, które można umieścić w jego środku.
Kredens jest również dostępny w wersji z 2 drzwi z klapami i blok 4 szuflad pośrodku, z podstawą rurową lub bez. własne”, zawsze zachowując swobodę wsuwania rzeczy pomiędzy blaty, do wnęk, do szuflad i za klapkami.
Biurko przypomina nieco czysty, nowoczesny i minimalistyczny duch mebli z lat 50-tych. Zarówno podstawa, jak i umiejscowienie dwóch szuflad, obie wykończone niebieskim lakierem, tworzą asymetryczny efekt, który ukazuje to biurko „jak obraz w ramie”.

Eric Jourdan

Eric Jourdan - zdjęcie projektanta15 września 1961, życie i praca w Paryżu
1981-1987 : École des Beaux-arts de Saint-Étienne, departament środowiska
1987-1989 : École nationale supérieure des arts decoratifs de Paris
1987 : travaille chez Luigi Colani
1993: udział w Tim.Thom pour Philippe Starck
1989-1993 : enseigne à I'ESAD de Reims
1993-1995 : Artiste invité à l'École Nationale supérieure des beaux-arts de Paris
1994-2012 : enseigne à I'ESAD de Saint-Étienne.

Filmy

Tagi

Ligne Roset, Eric Jourdan, Alando, Stoły i Krzesła, Biurka, Biurka, Biurka w Stylu Współczesnym, Biurka z Drewna, Biurka Orzechowe, Biurka z Szufladą, Biurka Prostokątne

Napisz opinię

Biurko Ligne Roset Alando

Biurko Ligne Roset Alando

Alando to prostokątne biurko z orzecha z szufladami. Alando to gama mebli zaprojektowana przez Erica Jourdana, składająca się z biurka i kredensu. Jego oryginalność polega na subtelnej dynamice wynikającej z kontrastu między metalową strukturą rurową a ciemnym orzechem. Rurki w kolorze bleu nuit tworzą lekką i przewiewną ramę nad blatem, tworząc w ten sposób animację i napięcie, w którym każd...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek