SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Witryna Lema Galerist Zobacz większe

Witryna Lema Galerist

KOD: 250sdlemagalerist

ID: 136357

Rok produkcji2014
Rodzaj meblaWitryna
ProjektantChristophe Pillet
ProducentLema

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Lema Galerist

Gablota szklano-aluminiowa

Rodzaj: Witryna
Projektant: Christophe Pillet
Rok produkcji: 2014

Opis

Nazwa Galerist uosabia sposób eksponowania przedmiotów w przestrzeni: gablota, która wyrasta z klasycznego motywu i która wymyśla się na nowo, aby stać się dekorem, który jest zarówno współczesny, jak i designerski. Christophe Pillet skupia się na okrągłym szkle, tworząc scenę, na której można eksponować przedmioty i wspomnienia w taki sposób, aby ich wartość była doceniana pod każdym kątem. W rzeczywistości cztery ściany są wykonane z bardzo przezroczystego szkła, co pozwala na widok 360 stopni. Zawiasy drzwiowe to detale jednocześnie funkcjonalne i estetyczne, wykonane z metalu poddanego obróbce, aby nadać mu głęboki i pełny kolor. Witryna jest w całości aluminiowa, spawana specjalnie do tego projektu.
KONSTRUKCJA:
-Metal
FASAD:
-Szkło

Christophe Pillet

Christophe Pillet - zdjęcie projektantaPrzejrzystość wypowiedzi i poszukiwanie prostoty to kluczowe zasady: w pracy Christophe Pillet elegancja jest zoptymalizowana. Doskonałe opanowanie zmysłowości i wyrafinowania Pilleta uczyniło go jednym z nielicznych francuskich projektantów, którzy zdobyli światowe uznanie projektując hotele, butiki i realizując projekty artystyczne w USA, Wielkiej Brytanii i Japonii. Zdobył międzynarodowe uznanie za spektrum i jakość swoich dzieł. Architektura, przedmioty, meble, kierownictwo artystyczne, jego podpis niezmiennie kojarzy się z najlepszymi markami: Lacoste, Jean-Claude Jitrois, Catherine Malandrino, Lancel, Le Tannneur International.
Zakres i różnorodność jego projektów łączy wspólna cecha postawa, niezależna od skali. Niezależnie od tego, czy jest dyrektorem ds. designu w firmie Lacoste, czy też w długoletniej współpracy z Driade, Cappellini, Emu, Porro czy Serralunga, jego przemyślane interpretacje są świadectwem szyku wysokiego napięcia, wyróżniającego się zarówno precyzją, jak i rygorem. Jeśli istnieje „styl Pillet”, to jego zdolność do skrystalizowania w ramach projektu ekscytacji związanej z propozycją.

Filmy

Tagi

Lema, Christophe Pillet, Systemy i regały magazynowe, Gabloty, Gabloty, Gabloty w stylu współczesnym, Gabloty aluminiowe, Gabloty metalowe, Gabloty szklane, Gabloty ze szkła i aluminium

Napisz opinię

Witryna Lema Galerist

Witryna Lema Galerist

Nazwa Galerist uosabia sposób eksponowania przedmiotów w przestrzeni: gablota, która wyrasta z klasycznego motywu i która wymyśla się na nowo, aby stać się dekorem, który jest zarówno współczesny, jak i designerski. Christophe Pillet skupia się na okrągłym szkle, tworząc scenę, na której można eksponować przedmioty i wspomnienia w taki sposób, aby ich wartość była doceniana pod każdym kątem. ...

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek