SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Komoda Lema Long Island Zobacz większe

Komoda Lema Long Island

KOD: 250sdlemalongisland

ID: 136352

Rok produkcji2013
Rodzaj meblaKomoda
ProjektantChristophe Pillet
ProducentLema

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Lema Long Island

Kredens z drzwiami z szufladami

Rodzaj: Komoda
Projektant: Christophe Pillet
Rok produkcji: 2013

Opis

Szlachetne materiały do ​​jednostki liniowej, prawdziwy bohater salonu. Long Island zaprojektowany przez Christophe Pillet charakteryzuje się rygorystyczną objętością, wyróżniającą się zmianami grubości, specyficznymi ciężarami i ciepłym dopasowaniem różnych użytych materiałów: metalu, poddanego obróbce termicznej dębu i marmuru. Różne naturalne i sztuczne materiały stanowią wibrującą życiodajną limfę projektu: w poddanej obróbce termicznej dębowej konstrukcji znajdują się szuflady i drzwi obramowane przeszklonym metalowym wykończeniem, marmurowy blat nadaje mu luksusowy szyk, boczne panele wykończone szkliwionym metalem tworzyć niezwykłe efekty świetlne. Kompaktowość równoległościanu wspierają cienkie, obrobione metalowe nóżki, podnoszące konstrukcję, wystające z dwóch stron.

Christophe Pillet

Christophe Pillet - zdjęcie projektantaPrzejrzystość wypowiedzi i poszukiwanie prostoty to kluczowe zasady: w pracy Christophe Pillet elegancja jest zoptymalizowana. Doskonałe opanowanie zmysłowości i wyrafinowania Pilleta uczyniło go jednym z nielicznych francuskich projektantów, którzy zdobyli światowe uznanie projektując hotele, butiki i realizując projekty artystyczne w USA, Wielkiej Brytanii i Japonii. Zdobył międzynarodowe uznanie za spektrum i jakość swoich dzieł. Architektura, przedmioty, meble, kierownictwo artystyczne, jego podpis niezmiennie kojarzy się z najlepszymi markami: Lacoste, Jean-Claude Jitrois, Catherine Malandrino, Lancel, Le Tannneur International.
Zakres i różnorodność jego projektów łączy wspólna cecha postawa, niezależna od skali. Niezależnie od tego, czy jest dyrektorem ds. designu w firmie Lacoste, czy też w długoletniej współpracy z Driade, Cappellini, Emu, Porro czy Serralunga, jego przemyślane interpretacje są świadectwem szyku wysokiego napięcia, wyróżniającego się zarówno precyzją, jak i rygorem. Jeśli istnieje „styl Pillet”, to jego zdolność do skrystalizowania w ramach projektu ekscytacji związanej z propozycją.

Filmy

Tagi

Lema, Christophe Pillet, Systemy i szafki do przechowywania, Kredensy, Kredensy, Kredensy w stylu współczesnym, Kredensy designerskie, Kredensy drewniane, Kredensy dębowe, Kredensy z drzwiami, Kredensy z szufladami

Napisz opinię

Komoda Lema Long Island

Komoda Lema Long Island

Szlachetne materiały do ​​jednostki liniowej, prawdziwy bohater salonu. Long Island zaprojektowany przez Christophe Pillet charakteryzuje się rygorystyczną objętością, wyróżniającą się zmianami grubości, specyficznymi ciężarami i ciepłym dopasowaniem różnych użytych materiałów: metalu, poddanego obróbce termicznej dębu i marmuru. Różne naturalne i sztuczne materiały stanowią wibrującą życioda...

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek