SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stolik kawowy Lema Fence Zobacz większe

Stolik kawowy Lema Fence

KOD: 250sdlemafence

ID: 136342

Rok produkcji2013
Rodzaj meblaStolik kawowy
ProjektantChristophe Pillet
ProducentLema

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Lema Fence

Prostokątny drewniany stolik kawowy

Rodzaj: Stolik kawowy
Projektant: Christophe Pillet
Rok produkcji: 2013

Opis

Fence, autorstwa Christophe Pillet, to ławka przeznaczona zarówno jako siedzisko, jak i stół. Jego lekki i wyrafinowany design, dopasowany do ciągłej opaski drucianej ramy z obrobionych metalowych prętów z solidnymi listwami z orzecha Canaletto na blacie, sprawia, że ​​jest wyjątkowy do umeblowania każdego salonu, a także sypialni. Ogrodzenie to akcesorium wyróżniające się podstawowymi liniami, które nadają mu siłę i charakter, czerpiąc korzyści z kontrastu między naturalnym drewnem a metalem poddanym obróbce przemysłowej.
STRUKTURA:
-Metal
LICZBY:
-Drewno

Christophe Pillet

Christophe Pillet - zdjęcie projektantaPrzejrzystość wypowiedzi i poszukiwanie prostoty to kluczowe zasady: w pracy Christophe Pillet elegancja jest zoptymalizowana. Doskonałe opanowanie zmysłowości i wyrafinowania Pilleta uczyniło go jednym z nielicznych francuskich projektantów, którzy zdobyli światowe uznanie projektując hotele, butiki i realizując projekty artystyczne w USA, Wielkiej Brytanii i Japonii. Zdobył międzynarodowe uznanie za spektrum i jakość swoich dzieł. Architektura, przedmioty, meble, kierownictwo artystyczne, jego podpis niezmiennie kojarzy się z najlepszymi markami: Lacoste, Jean-Claude Jitrois, Catherine Malandrino, Lancel, Le Tannneur International.
Zakres i różnorodność jego projektów łączy wspólna cecha postawa, niezależna od skali. Niezależnie od tego, czy jest dyrektorem ds. designu w firmie Lacoste, czy też w długoletniej współpracy z Driade, Cappellini, Emu, Porro czy Serralunga, jego przemyślane interpretacje są świadectwem szyku wysokiego napięcia, wyróżniającego się zarówno precyzją, jak i rygorem. Jeśli istnieje „styl Pillet”, to jego zdolność do skrystalizowania w ramach projektu ekscytacji związanej z propozycją.

Filmy

Tagi

Lema, Christophe Pillet, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stolik kawowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z drewna, Stoliki kawowe prostokątne

Napisz opinię

Stolik kawowy Lema Fence

Stolik kawowy Lema Fence

Fence, autorstwa Christophe Pillet, to ławka przeznaczona zarówno jako siedzisko, jak i stół. Jego lekki i wyrafinowany design, dopasowany do ciągłej opaski drucianej ramy z obrobionych metalowych prętów z solidnymi listwami z orzecha Canaletto na blacie, sprawia, że ​​jest wyjątkowy do umeblowania każdego salonu, a także sypialni. Ogrodzenie to akcesorium wyróżniające się podstawowymi liniam...

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek