SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stolik kawowy Lema Mansion Zobacz większe

Stolik kawowy Lema Mansion

KOD: 250sdlemamansion

ID: 136336

Rok produkcji2014
Rodzaj meblaStolik kawowy
ProjektantChristophe Pillet
ProducentLema

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Lema Mansion

Kwadratowy stolik kawowy z tacą

Rodzaj: Stolik kawowy
Projektant: Christophe Pillet
Rok produkcji: 2014

Opis

Mansion by Christophe Pillet to stolik kawowy charakteryzujący się lekką i wysublimowaną podstawą z brązowego metalu, do którego przyspawana jest wanna z najnowocześniejszego sztywnego materiału, służąca jako schowek oraz typowe podparcie. Płyta ze szlachetnego dębu poddanego obróbce termicznej przecina cały blat, tworząc szczególny trójwymiarowy efekt i nakładanie się powierzchni z wizualnego i materialnego punktu widzenia.
STRUKTURA:
-Metal
TACA:
-Hpl
PRZESUWANY GÓRA:
-Drewno

Christophe Pillet

Christophe Pillet - zdjęcie projektantaPrzejrzystość wypowiedzi i poszukiwanie prostoty to kluczowe zasady: w pracy Christophe Pillet elegancja jest zoptymalizowana. Doskonałe opanowanie zmysłowości i wyrafinowania Pilleta uczyniło go jednym z nielicznych francuskich projektantów, którzy zdobyli światowe uznanie projektując hotele, butiki i realizując projekty artystyczne w USA, Wielkiej Brytanii i Japonii. Zdobył międzynarodowe uznanie za spektrum i jakość swoich dzieł. Architektura, przedmioty, meble, kierownictwo artystyczne, jego podpis niezmiennie kojarzy się z najlepszymi markami: Lacoste, Jean-Claude Jitrois, Catherine Malandrino, Lancel, Le Tannneur International.
Zakres i różnorodność jego projektów łączy wspólna cecha postawa, niezależna od skali. Niezależnie od tego, czy jest dyrektorem ds. designu w firmie Lacoste, czy też w długoletniej współpracy z Driade, Cappellini, Emu, Porro czy Serralunga, jego przemyślane interpretacje są świadectwem szyku wysokiego napięcia, wyróżniającego się zarówno precyzją, jak i rygorem. Jeśli istnieje „styl Pillet”, to jego zdolność do skrystalizowania w ramach projektu ekscytacji związanej z propozycją.

Filmy

Tagi

Lema, Christophe Pillet, Stoliki i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki kawowe, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z drewna, Stoliki kawowe dębowe, Stoliki kawowe HPL, Stoliki kawowe z drewna inżynieryjnego, Stoliki kawowe Square, Stolik

Napisz opinię

Stolik kawowy Lema Mansion

Stolik kawowy Lema Mansion

Mansion by Christophe Pillet to stolik kawowy charakteryzujący się lekką i wysublimowaną podstawą z brązowego metalu, do którego przyspawana jest wanna z najnowocześniejszego sztywnego materiału, służąca jako schowek oraz typowe podparcie. Płyta ze szlachetnego dębu poddanego obróbce termicznej przecina cały blat, tworząc szczególny trójwymiarowy efekt i nakładanie się powierzchni z wizualneg...

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek