SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stół Lema Filo Zobacz większe

Stół Lema Filo

KOD: 250sdlemafilo

ID: 136325

Rok produkcji2011
Rodzaj meblaStół
ProjektantDavid Lopez Quincoces
ProducentLema

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Lema Filo

Prostokątny stół cementowy

Rodzaj: Stół
Projektant: David Lopez Quincoces
Rok produkcji: 2011

Opis

Rygorystyczny i elegancki projekt stołu Filo autorstwa Davida Lòpeza Quincocesa wykonany z cienkich stalowych nóg przyspawanych do ramy z tego samego materiału, co nadaje konstrukcji ultralekkiej. W tej delikatnej ramie cementowy blat dopełnia rzeźbiarską i hieratyczną linię tego dzieła. Jego podstawowe linie doskonale pasują do różnych pomieszczeń, dzięki czemu nadaje się jako stół jadalny, a także jako biurko.

STRUKTURA:
-Metalowa
LICZBY:
-Cement

David Lopez Quincoces

David Lopez Quincoces - zdjęcie projektantaDavid Lopez Quincoces, urodzony w Hiszpanii w 1980 roku, w 2004 roku uzyskał dyplom w dziedzinie sztuki na „Uniwersytecie Complutense w Madrycie”, a następnie studia magisterskie z projektowania wnętrz w „Polictecnico di Milano”.
Mieszkał w Mediolanie od 2005 roku, kiedy rozpoczął współpracę z Piero Lissonim przy licznych projektach wnętrzarskich i architektonicznych, takich jak
salony, stoiska targowe, apartamenty prywatne, biura, hotele i ośrodki wypoczynkowe, zarówno we Włoszech, jak i za granicą.
Dwa lata później otworzył własną pracownię ( Quincoces-Drago & partnerzy ) z siedzibą w Madrycie i Mediolanie, gdzie dziś zajmuje się architekturą, grafiką, projektowaniem wnętrz i wzornictwem przemysłowym.

Filmy

Tagi

Lema, David Lopez Quincoces, Stoły i krzesła, Stoły, stół, Stoły w stylu współczesnym, Stoły projektowe, Stoły cementowe, Stoły z betonu i materiałów na bazie cementu, Stoły prostokątne

Napisz opinię

Stół Lema Filo

Stół Lema Filo

Rygorystyczny i elegancki projekt stołu Filo autorstwa Davida Lòpeza Quincocesa wykonany z cienkich stalowych nóg przyspawanych do ramy z tego samego materiału, co nadaje konstrukcji ultralekkiej. W tej delikatnej ramie cementowy blat dopełnia rzeźbiarską i hieratyczną linię tego dzieła. Jego podstawowe linie doskonale pasują do różnych pomieszczeń, dzięki czemu nadaje się jako stół jadalny,...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek