SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stół Lema Alamo Zobacz większe

Stół Lema Alamo

KOD: 250sdlemaalamo

ID: 136324

Rok produkcji2018
Rodzaj meblaStół
ProjektantDavid Lopez Quincoces
ProducentLema

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Lema Alamo

Prostokątny, rekonstruowany stół marmurowy

Rodzaj: Stół
Projektant: David Lopez Quincoces
Rok produkcji: 2018

Dane techniczne

2400/3100/3400 x 980 x wys. 710 mm

Opis

Duch Art Deco i magnetyczny urok dla wyrafinowanych i drobiazgowych linii stołu ALAMO Davida Lopeza Quincocesa, w którym dekoracyjne kody lat 40. zostały na nowo zinterpretowane i połączone z wyraźnie minimalistycznym współczesnym stylem. 
Rzeczywiście, studium projektanta koncentrowało się na temacie lekkości: elegancko kanciasta konstrukcja i blat z zasadniczymi liniami, tworząc ponadczasowy obiekt, któremu nadano dodatkowy urok dzięki połączeniu różnych materiałów. Konstrukcja wykonana jest z pomalowanego na brąz metalu, a blat prezentuje zupełnie nowy blat z efektem słojów. 
Wykonany z warstwowego aluminium, charakteryzuje się nowym i ekskluzywnym wykończeniem dotykowym, składającym się z żywicy, pigmentowanego proszku marmurowego i wiórów metali szlachetnych, takich jak brąz i mosiądz. Zaproponowany w trzech kuszących opcjach kolorystycznych inspirowanych naturalnym kamieniem (Blu Lapislazzuli, Verde Malachite i Nero Belgian Blue), ALAMO jest również dostępny w wersji z poddanego obróbce cieplnej dębu. Prezentowany w czterech różnych rozmiarach.

David Lopez Quincoces

David Lopez Quincoces - zdjęcie projektantaDavid Lopez Quincoces, urodzony w Hiszpanii w 1980 roku, w 2004 roku uzyskał dyplom w dziedzinie sztuki na „Uniwersytecie Complutense w Madrycie”, a następnie studia magisterskie z projektowania wnętrz w „Polictecnico di Milano”.
Mieszkał w Mediolanie od 2005 roku, kiedy rozpoczął współpracę z Piero Lissonim przy licznych projektach wnętrzarskich i architektonicznych, takich jak
salony, stoiska targowe, apartamenty prywatne, biura, hotele i ośrodki wypoczynkowe, zarówno we Włoszech, jak i za granicą.
Dwa lata później otworzył własną pracownię ( Quincoces-Drago & partnerzy ) z siedzibą w Madrycie i Mediolanie, gdzie dziś zajmuje się architekturą, grafiką, projektowaniem wnętrz i wzornictwem przemysłowym.

Filmy

Tagi

Lema, David Lopez Quincoces, Stoły i krzesła, Stoły, Stół, Stoły w stylu współczesnym, Stoły z materiałów kompozytowych, Stoły Marmoresina, Stoły z kamienia akrylowego, Stoły do ​​salonu, Stoły prostokątne, Stoły do ​​jadalni

Napisz opinię

Stół Lema Alamo

Stół Lema Alamo

Duch Art Deco i magnetyczny urok dla wyrafinowanych i drobiazgowych linii stołu ALAMO Davida Lopeza Quincocesa, w którym dekoracyjne kody lat 40. zostały na nowo zinterpretowane i połączone z wyraźnie minimalistycznym współczesnym stylem.  Rzeczywiście, studium projektanta koncentrowało się na temacie lekkości: elegancko kanciasta konstrukcja i blat z zasadniczymi liniami, tworząc ponadczasow...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek