SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło Lema Babi Zobacz większe

Krzesło Lema Babi

KOD: 250sdlemababi

ID: 136314

Rok produkcji2019
Rodzaj meblaKrzesło
ProjektantGordon Guillaumier
ProducentLema

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Lema Babi

Krzesło tapicerowane tkaniną

Rodzaj: Krzesło
Projektant: Gordon Guillaumier
Rok produkcji: 2019

Opis

Kalibrowana konstrukcja zapewniająca przyjemne, wszechstronne siedzenie. Umiarkowane rozmiary, ale mocne, krzesło do jadalni Babi i mały wyściełany fotel to propozycja nie podlegająca modzie, ale wrodzona klasa.
Oparcie i ramiona są zaprojektowane w równowadze kształtów z tapicerką dostępną w tkaninie lub skórze .
W jednym materiale, posiada nogi z drewna, obite zdejmowaną tkaniną lub skórą; dostępny również w drewnie jesionowym poddanym obróbce cieplnej.

Gordon Guillaumier

Gordon Guillaumier - zdjęcie projektantaUrodzony na Malcie w 1966 r. W 1989 r. przeniósł się do Mediolanu, aby studiować wzornictwo przemysłowe i zarządzanie wzornictwem; później pracował z architektem Rodolfo Dordoni.
W 2002 roku, po pracy jako niezależny projektant, otworzył własne biuro w Mediolanie.
Wykonał kilka zleceń dla Driade w zakresie zarządzania projektami i doradztwa artystycznego , za Dornbracht Interiors i akcesoria 2Link, kuchnie Rational i Elt, meble ogrodowe Roda i wreszcie designerskie uchwyty dla Pamar.
Oprócz swojej pracy doradczej, Gordon pracuje jako projektant w zakresie mebli, oświetlenia i galanterii towary dla firm z branży: Bosa, CasaMilano, Desalto, DeVecchi, Elica, FontanaArte, Foscarini, Frag, Matteo Grassi, Mazzega, Minotti, Montina, Nobili Rubinetti, Pamar, PaolaC, Roda i Varaschin.

Filmy

Tagi

Lema, Gordon Guillaumier, Krzesła, Stoły i krzesła, Meble restauracyjne i kawiarnie, Krzesła restauracyjne, Krzesło, Krzesło restauracyjne, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła z tkaniny, Krzesła tapicerowane, Krzesła restauracyjne w stylu współczes

Napisz opinię

Krzesło Lema Babi

Krzesło Lema Babi

Kalibrowana konstrukcja zapewniająca przyjemne, wszechstronne siedzenie. Umiarkowane rozmiary, ale mocne, krzesło do jadalni Babi i mały wyściełany fotel to propozycja nie podlegająca modzie, ale wrodzona klasa. Oparcie i ramiona są zaprojektowane w równowadze kształtów z tapicerką dostępną w tkaninie lub skórze . W jednym materiale, posiada nogi z drewna, obite zdejmowaną tkaniną lub skórą; ...

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek