SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel Lema Fantino Zobacz większe

Fotel Lema Fantino

KOD: 250sdlemafantino

ID: 136299

Rok produkcji2018
Rodzaj meblaFotel
ProjektantGordon Guillaumier
ProducentLema

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Lema Fantino

Fotel skórzany tapicerowany z podłokietnikami

Rodzaj: Fotel
Projektant: Gordon Guillaumier
Rok produkcji: 2018

Opis

Maltański projektant jest również kreatywnym umysłem stojącym za eleganckim fotelem FANTINO. Dzięki kompaktowym i krętym kształtom, które niejasno przypominają siodło zamontowane na dębowej, poddanej obróbce cieplnej podstawie z jesionu, miękka, ale niezbędna tapicerka zachowuje wymiary, równoważąc proporcje, zapewniając jednocześnie optymalny komfort. Ponadczasowy projekt oparty na etosie kultury produkcyjnej Lemy, podkreślonej rypsowym profilem, który biegnie wzdłuż ściegu tkaniny lub skórzanej tapicerki. 

Gordon Guillaumier

Gordon Guillaumier - zdjęcie projektantaUrodzony na Malcie w 1966 r. W 1989 r. przeniósł się do Mediolanu, aby studiować wzornictwo przemysłowe i zarządzanie wzornictwem; później pracował z architektem Rodolfo Dordoni.
W 2002 roku, po pracy jako niezależny projektant, otworzył własne biuro w Mediolanie.
Wykonał kilka zleceń dla Driade w zakresie zarządzania projektami i doradztwa artystycznego , za Dornbracht Interiors i akcesoria 2Link, kuchnie Rational i Elt, meble ogrodowe Roda i wreszcie designerskie uchwyty dla Pamar.
Oprócz swojej pracy doradczej, Gordon pracuje jako projektant w zakresie mebli, oświetlenia i galanterii towary dla firm z branży: Bosa, CasaMilano, Desalto, DeVecchi, Elica, FontanaArte, Foscarini, Frag, Matteo Grassi, Mazzega, Minotti, Montina, Nobili Rubinetti, Pamar, PaolaC, Roda i Varaschin.

Filmy

Tagi

Lema, Gordon Guillaumier, Sofy i fotele, Fotele, fotel, Fotele w stylu współczesnym, Fotele skórzane, Fotele tapicerowane, Fotele z podłokietnikami

Napisz opinię

Fotel Lema Fantino

Fotel Lema Fantino

Maltański projektant jest również kreatywnym umysłem stojącym za eleganckim fotelem FANTINO . Dzięki kompaktowym i krętym kształtom, które niejasno przypominają siodło zamontowane na dębowej, poddanej obróbce cieplnej podstawie z jesionu, miękka, ale niezbędna tapicerka zachowuje wymiary, równoważąc proporcje, zapewniając jednocześnie optymalny komfort. Ponadczasowy projekt oparty na etosie k...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek