SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sofa Lema Jermyn Zobacz większe

Sofa Lema Jermyn

KOD: 250sdlemajermyn

ID: 136293

Rok produkcji2014
Rodzaj meblaSofa
ProjektantGordon Guillaumier
ProducentLema

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Lema Jermyn

Tkaninowa sofa z szezlongiem

Rodzaj: Sofa
Projektant: Gordon Guillaumier
Rok produkcji: 2014

Opis

Esencja lekkości zawarta w ponadczasowej sofie, której nazwy już przywołują na myśl chęć stworzenia produktu szytego na miarę. Jermyn by Gordon Guillaumier w rzeczywistości bierze swoją nazwę od homonimicznej londyńskiej drogi, na której znajdują się najważniejsze marki krawieckie. Konstrukcja podłokietników i oparcia opiera się na ograniczonych grubościach, takich jak miękkie płatki, które lekko otwierają się, aby pomieścić duże poduszki siedzisk, które pasują do komfortu liniowego projektu. Płaskie nogi segmentowe ze stopionego brązu podtrzymują ramę, unosząc ją nad ziemię. Charakterystyczne dla projektu Guillaumiera przeszycia i symbol dbałości Lemy o szczegóły, biegnące wzdłuż zewnętrznej okładziny podłokietników i oparcia, charakteryzują sofę i podkreślają krzywiznę konstrukcji.

Gordon Guillaumier

Gordon Guillaumier - zdjęcie projektantaUrodzony na Malcie w 1966 r. W 1989 r. przeniósł się do Mediolanu, aby studiować wzornictwo przemysłowe i zarządzanie wzornictwem; później pracował z architektem Rodolfo Dordoni.
W 2002 roku, po pracy jako niezależny projektant, otworzył własne biuro w Mediolanie.
Wykonał kilka zleceń dla Driade w zakresie zarządzania projektami i doradztwa artystycznego , za Dornbracht Interiors i akcesoria 2Link, kuchnie Rational i Elt, meble ogrodowe Roda i wreszcie designerskie uchwyty dla Pamar.
Oprócz swojej pracy doradczej, Gordon pracuje jako projektant w zakresie mebli, oświetlenia i galanterii towary dla firm z branży: Bosa, CasaMilano, Desalto, DeVecchi, Elica, FontanaArte, Foscarini, Frag, Matteo Grassi, Mazzega, Minotti, Montina, Nobili Rubinetti, Pamar, PaolaC, Roda i Varaschin.

Filmy

Tagi

Lema, Gordon Guillaumier, Sofy i fotele, Sofy, Sofa, Sofy w stylu współczesnym, Sofy tekstylne, Sofy tapicerowane, Sofy z szezlongiem

Napisz opinię

Sofa Lema Jermyn

Sofa Lema Jermyn

Esencja lekkości zawarta w ponadczasowej sofie, której nazwy już przywołują na myśl chęć stworzenia produktu szytego na miarę. Jermyn by Gordon Guillaumier w rzeczywistości bierze swoją nazwę od homonimicznej londyńskiej drogi, na której znajdują się najważniejsze marki krawieckie. Konstrukcja podłokietników i oparcia opiera się na ograniczonych grubościach, takich jak miękkie płatki, które l...

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek