SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sofa Lema Brick Lane Zobacz większe

Sofa Lema Brick Lane

KOD: 250sdlemabricklane

ID: 136286

Rok produkcji2015
Rodzaj meblaSofa
ProjektantChristophe Pillet
ProducentLema

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Lema Brick Lane

Kanapa z tkaniny z reclinerem

Rodzaj: Sofa
Projektant: Christophe Pillet
Rok produkcji: 2015

Opis

Kwadratowe kształty i nadzwyczajna miękkość, przeciwieństwa, które przyciągają, dla sofy modułowej Brick Lane z podstawą zlicowaną z podłogą, zaprojektowanej przez Christophe Pillet, doskonałego interpretatora filozofii opartej na relaksie, typowej dla projektu made in Lema, który zamienia wygodę i modułowość w jego podstawowe cechy. Zrównoważona gra geometrii i objętości, które powtarzają się w przypadku nowego mebla, który kultywuje ambicję przejścia do nowego klasyka, który można wprowadzić w każdym środowisku, zarówno prywatnym, jak i kontraktowym. Oprócz zgrabnych kształtów, propozycja ta charakteryzuje się przepływem zaawansowanej technologii, mądrze ukrytej przed przeszyciami, która pozwala odchylić oparcie i wysunąć do przodu siedzisko, zapewniając najwyższy komfort. Staranne prace krawieckie są połączone z najnowocześniejszymi procesami przemysłowymi, od zawsze charakterystycznymi cechami produkcji Lema.

Christophe Pillet

Christophe Pillet - zdjęcie projektantaPrzejrzystość wypowiedzi i poszukiwanie prostoty to kluczowe zasady: w pracy Christophe Pillet elegancja jest zoptymalizowana. Doskonałe opanowanie zmysłowości i wyrafinowania Pilleta uczyniło go jednym z nielicznych francuskich projektantów, którzy zdobyli światowe uznanie projektując hotele, butiki i realizując projekty artystyczne w USA, Wielkiej Brytanii i Japonii. Zdobył międzynarodowe uznanie za spektrum i jakość swoich dzieł. Architektura, przedmioty, meble, kierownictwo artystyczne, jego podpis niezmiennie kojarzy się z najlepszymi markami: Lacoste, Jean-Claude Jitrois, Catherine Malandrino, Lancel, Le Tannneur International.
Zakres i różnorodność jego projektów łączy wspólna cecha postawa, niezależna od skali. Niezależnie od tego, czy jest dyrektorem ds. designu w firmie Lacoste, czy też w długoletniej współpracy z Driade, Cappellini, Emu, Porro czy Serralunga, jego przemyślane interpretacje są świadectwem szyku wysokiego napięcia, wyróżniającego się zarówno precyzją, jak i rygorem. Jeśli istnieje „styl Pillet”, to jego zdolność do skrystalizowania w ramach projektu ekscytacji związanej z propozycją.

Filmy

Tagi

Lema, Christophe Pillet, Sofy i fotele, Sofy, Meble do budynków użyteczności publicznej, Meble hotelowe, Sofy do poczekalni, Sofy hotelowe, Sofa, sofa do poczekalni, Sofa hotelowa, Sofy w stylu współczesnym, Sofy tekstylne, Sofy rozkładane, Sofy 3-os

Napisz opinię

Sofa Lema Brick Lane

Sofa Lema Brick Lane

Kwadratowe kształty i nadzwyczajna miękkość, przeciwieństwa, które przyciągają, dla sofy modułowej Brick Lane z podstawą zlicowaną z podłogą, zaprojektowanej przez Christophe Pillet, doskonałego interpretatora filozofii opartej na relaksie, typowej dla projektu made in Lema, który zamienia wygodę i modułowość w jego podstawowe cechy. Zrównoważona gra geometrii i objętości, które powtarzają si...

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek