SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Meblościanka Lema LT40 Zobacz większe

Meblościanka Lema LT40

KOD: 250sdlemalt40

ID: 136262

Rok produkcji2019
Rodzaj meblaMeblościanka
ProjektantDavid Lopez Quincoces
ProducentLema

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Lema LT40

Ścianka działowa do przechowywania

Rodzaj: Meblościanka
Projektant: David Lopez Quincoces
Rok produkcji: 2019

Opis

W centrum nowych pomysłów Lemy na rok 2019 znajduje się system do jazdy dziennej LT40 zaprojektowany przez Davida Lopeza Quincocesa, będący wynikiem długich badań koncepcyjnych i uważnego rozwoju przemysłowego. Wysoce konfigurowalny system przegubowy pojemników i elementów ściennych zaprojektowany w czterech możliwych konfiguracjach: wolnostojąca, przyścienna, podwieszana i ta ostatnia prezentowana w lakierze matowym oraz w wersji drewnianej W Line, z trójwymiarową, żebrowaną grafiką uzyskaną w skomplikowanym procesie ręcznym.
Te cztery rodziny, dowolnie ze sobą zmieszane, charakteryzują architekturę wraz z szeregiem dodatkowych elementów, które uzupełniają projekt LT40: pojemniki dwustronne, ławki i elementy przeznaczone do umieszczenia aparatury multimedialnej; półki i panele z aluminiowymi ramami konstrukcyjnymi, regulowane i przeznaczone do montażu na ścianie; tace i blaty z marmuru lub kamienia; pojemniki na pojemniki z drewna lub szkła oraz wbudowane systemy lamp LED.
System jest wzbogacony o pojemniki LT_FRAME, o silnym oddziaływaniu graficznym i chromatycznym, w sześciu predefiniowanych typach konfiguracji. Sześć gzymsów w dwuwymiarowych typach zamyka „tessery mozaiki” złożone z koloru, drewna i przezroczystości, oprawione w idealną równowagę rygorystycznych, subtelnych form. Przeznaczony do zawieszenia na ścianie i uzupełniony dyskretnym oświetleniem LED podkreślającym obwód wewnętrzny.
Dostosowanie LT40 odzwierciedla również szeroka gama wykończeń dostępnych dla wszystkich elementów systemu: drewno, lakier, szkło , gliny, marmury naturalne i rekonstruowane. Struktura wykonana jest z Grey Velvet, innowacyjnego ultramatowego materiału, aksamitnego w dotyku, a jednocześnie bardzo wytrzymałego.
Wykończone boki o pełnej wysokości uzupełniają kompozycję, a blaty o pełnej szerokości mają grubość 10 mm. „Suknia szyta na miarę” idealnie dopasowana i wykończona twarzami o grubości 25 mm dostępna we wszystkich wykończeniach Lema.

David Lopez Quincoces

David Lopez Quincoces - zdjęcie projektantaDavid Lopez Quincoces, urodzony w Hiszpanii w 1980 roku, w 2004 roku uzyskał dyplom w dziedzinie sztuki na „Uniwersytecie Complutense w Madrycie”, a następnie studia magisterskie z projektowania wnętrz w „Polictecnico di Milano”.
Mieszkał w Mediolanie od 2005 roku, kiedy rozpoczął współpracę z Piero Lissonim przy licznych projektach wnętrzarskich i architektonicznych, takich jak
salony, stoiska targowe, apartamenty prywatne, biura, hotele i ośrodki wypoczynkowe, zarówno we Włoszech, jak i za granicą.
Dwa lata później otworzył własną pracownię ( Quincoces-Drago & partnerzy ) z siedzibą w Madrycie i Mediolanie, gdzie dziś zajmuje się architekturą, grafiką, projektowaniem wnętrz i wzornictwem przemysłowym.

Filmy

Tagi

Lema, David Lopez Quincoces, LT40, ściany magazynowe, systemy i jednostki magazynowe, ściana magazynowa, ściany magazynowe w stylu współczesnym, ściany magazynowe z drewna, ściany magazynowe segmentowe, ściany magazynowe montowane na ścianie

Napisz opinię

Meblościanka Lema LT40

Meblościanka Lema LT40

W centrum nowych pomysłów Lemy na rok 2019 znajduje się system do jazdy dziennej LT40 zaprojektowany przez Davida Lopeza Quincocesa, będący wynikiem długich badań koncepcyjnych i uważnego rozwoju przemysłowego. Wysoce konfigurowalny system przegubowy pojemników i elementów ściennych zaprojektowany w czterech możliwych konfiguracjach: wolnostojąca, przyścienna, podwieszana i ta ostatnia prezen...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek