SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel Lema Lennox Zobacz większe

Fotel Lema Lennox

KOD: 250sdlemalennox

ID: 136261

Rok produkcji2015
Rodzaj meblaFotel
ProjektantGordon Guillaumier
ProducentLema

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Lema Lennox

Tkaninowy fotel z podłokietnikami

Rodzaj: Fotel
Projektant: Gordon Guillaumier
Rok produkcji: 2015

Opis

Kreacje Retrò z nowoczesną równowagą dla fotela Lennox Gordona Guillaumiera.
Ten wyrafinowany projekt inspirowany jest otwartą koroną, zawieszoną w pustce, na lekkiej konstrukcji z metalu w kolorze brązu, która zamienia się w pomysł na elegancki i dyskretny fotel do rozmów. Prywatne, miękkie i uwodzicielskie gniazdo do czytania i słuchania dobrej muzyki. Detal, który również zainspirował nazwę.
STRUKTURA:
-Metal
SIEDZISKO/ OPARCIE:
-Eko-skóra
-Skóra
-Tkanina

Gordon Guillaumier

Gordon Guillaumier - zdjęcie projektantaUrodzony na Malcie w 1966 r. W 1989 r. przeniósł się do Mediolanu, aby studiować wzornictwo przemysłowe i zarządzanie wzornictwem; później pracował z architektem Rodolfo Dordoni.
W 2002 roku, po pracy jako niezależny projektant, otworzył własne biuro w Mediolanie.
Wykonał kilka zleceń dla Driade w zakresie zarządzania projektami i doradztwa artystycznego , za Dornbracht Interiors i akcesoria 2Link, kuchnie Rational i Elt, meble ogrodowe Roda i wreszcie designerskie uchwyty dla Pamar.
Oprócz swojej pracy doradczej, Gordon pracuje jako projektant w zakresie mebli, oświetlenia i galanterii towary dla firm z branży: Bosa, CasaMilano, Desalto, DeVecchi, Elica, FontanaArte, Foscarini, Frag, Matteo Grassi, Mazzega, Minotti, Montina, Nobili Rubinetti, Pamar, PaolaC, Roda i Varaschin.

Filmy

Tagi

Lema, Gordon Guillaumier, Lennox, Sofy i fotele, Fotele, Fotel, Fotele w stylu współczesnym, Fotele z tkaniny, Fotele tapicerowane, Fotele z podłokietnikami

Napisz opinię

Fotel Lema Lennox

Fotel Lema Lennox

Kreacje Retrò z nowoczesną równowagą dla fotela Lennox Gordona Guillaumiera. Ten wyrafinowany projekt inspirowany jest otwartą koroną, zawieszoną w pustce, na lekkiej konstrukcji z metalu w kolorze brązu, która zamienia się w pomysł na elegancki i dyskretny fotel do rozmów. Prywatne, miękkie i uwodzicielskie gniazdo do czytania i słuchania dobrej muzyki. Detal, który również zainspirował nazw...

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek