SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Szafa Lema Warm Zobacz większe

Szafa Lema Warm

KOD: 250sdlemawarm

ID: 136241

Rodzaj meblaSzafa
ProjektantDavid Lopez Quincoces
ProducentLema

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Lema Warm

Indywidualna garderoba

Rodzaj: Szafa
Projektant: David Lopez Quincoces

Opis

Warm by David Lòpez Quincoces to szafa charakteryzująca się bogatą i ważną estetyką, a jednocześnie naturalnym wyglądem dzięki skórzanemu wykończeniu. Szwy podkreślają lekkie wypełnienie i tworzą asymetryczne wzory graficzne, które nadają powierzchni. Możliwość indywidualnej regulacji głębokości, proponowana jest w wersji z drzwiami uchylnymi i przesuwnymi, a także dostępna w rozwiązaniach narożnych. Bogate wyposażenie wewnętrzne oferuje wiele kombinacji dla każdego zamówienia: szafki szufladowe, gabloty na spodnie, paski i buty. Półka i drążek do zawieszania z wbudowanym oświetleniem. Nie zapominając o drogocennych detalach ze skóry i tkaniny, takich jak maty do szuflad i pudełka na przegródki na koszule.

STRUKTURA WNĘTRZA:
-Melamina
STRUKTURA ZEWNĘTRZNA:
-Błyszczący lakierowana
-Lakier matowy
-Drewno
-Melamina bez futra z norek
RAMA DRZWI:
-Metal
PANEL DRZWI:
- Jasny ukryj

Szafy Armadio al centimetro (Szyte na miarę) z drzwiami na zawiasach to esencja modułowości i indywidualizacji, ponieważ od zawsze leży u podstaw filozofii designu made in Lema; szeroka i elastyczna linia, która łączy modułową strukturę z różnymi typami drzwi, tworząc niekończące się niestandardowe szafy. W rzeczywistości istnieje możliwość wyboru wysokości, szerokości, głębokości i wykończenia według własnego uznania, aby zaspokoić wszelkie potrzeby projektowe i estetyczne. Szafy Lema z drzwiami na zawiasach są idealne do rozwiązań narożnych, mostowych, przejściowych, wnęk i poddaszy. Możliwa jest prosta zmiana głębokości pojedynczych kolumn w obecności pilastrów. Ponadto system przewiduje opcjonalne zewnętrzne komody i nisze telewizyjne. Istnieje również wiele możliwości indywidualizacji wnętrz: różne wykończenia dostępne w katalogu oraz szeroka gama wyposażenia zaprojektowanego w celu racjonalizacji przestrzeni. Szeroka gama obejmująca różne typy szafek szufladowych z frontem ze szkła lub drewna, aż po szklaną witrynę na paski i krawaty; niezwykle praktyczne, wyjmowane schowki na spodnie, bieliznę i buty. Asortyment uzupełniają cenne detale, takie jak światło wbudowane w półkę, boki lub drążek do wieszania ubrań oraz eleganckie akcesoria, takie jak skórzane i materiałowe dywaniki do szuflad, skórzane pudełka do przegródek na koszule i te z tkaniny do szuflad. sezonowe zmiany.

Modularność i indywidualizacja to kluczowe słowa szytej na miarę szafy „Armadio al centimetro”, historycznego projektu Lemy, który oferuje maksymalną swobodę w projektowaniu i personalizacji. W rzeczywistości, od 1981 roku, dzięki Lema, szafa jest modułowym systemem niestandardowym, że oprócz gwarancji produkcji przemysłowej, łączy uwagę na szczegóły typowych dokładnego kultury rzemieślniczej. Produkt w ciągłym rozwoju, koncentruje się na największą elastyczność: Przede wszystkim pod względem wielkości, ale także pod względem modeli, materiałów, komponentów, wykończenia, wyposażenia i urządzeń. Konstrukcja przebiega wokół modułów podstawowych, które mogą być dostosowane pod względem wysokości, szerokości i głębokości, składające się z konstrukcji i paneli: przegubowo, przesuwne i współpłaszczyznowe. Trzy sposoby dekoracji środowisko myśli nie tylko być schludny, ale będzie to przyjemne miejsce dedykowane do każdego człowieka i najbardziej osobistych przedmiotów. Z tego powodu, szafy Lema połączyć dużą wagę do designu i estetyki, aby szukać od najwyższej funkcjonalności dla osoby zorientowane domu. Istnieje wiele paneli, które mogą być wybrane z katalogu i mieszanki elementów wykończeniowych 13 połączonych przegubowo paneli, płyt ślizgowych 6, 6 dostosowane panele; 22 błyszczące lakierowane kolory i 35 matowych lakierowanych kolorów, esencje z poddanego obróbce termicznej dębu, dębu węglowego i orzecha L, szkło i lustro, syntetyczna skóra i skóra. Wybór wewnętrznego wyposażenia jest również dobrany, że wynosi od jednostek szuflady w łazience szklanym pasów przechowywania i więzi; wyjmowane spodnie, bielizna i stojaki na buty; oraz półka z wbudowaną świetlną i świecącą listwą boczną. W ten sposób, bez żadnych ograniczeń projektowych „Armadio al Centimetro” okazuje szafa w nieskończone szafy, każdy o innym smaku i elegancji osobistej.

David Lopez Quincoces

David Lopez Quincoces - zdjęcie projektantaDavid Lopez Quincoces, urodzony w Hiszpanii w 1980 roku, w 2004 roku uzyskał dyplom w dziedzinie sztuki na „Uniwersytecie Complutense w Madrycie”, a następnie studia magisterskie z projektowania wnętrz w „Polictecnico di Milano”.
Mieszkał w Mediolanie od 2005 roku, kiedy rozpoczął współpracę z Piero Lissonim przy licznych projektach wnętrzarskich i architektonicznych, takich jak
salony, stoiska targowe, apartamenty prywatne, biura, hotele i ośrodki wypoczynkowe, zarówno we Włoszech, jak i za granicą.
Dwa lata później otworzył własną pracownię ( Quincoces-Drago & partnerzy ) z siedzibą w Madrycie i Mediolanie, gdzie dziś zajmuje się architekturą, grafiką, projektowaniem wnętrz i wzornictwem przemysłowym.

Filmy

Tagi

Lema, David Lopez Quincoces, Armadio al centimetro - na zawiasach, Szafy, Systemy i moduły do ​​przechowywania, Sypialnia i sypialnie dziecięce, Szafa, Szafy w stylu współczesnym, Szafy skórzane, Szafy ze skóry garbowanej, Szafy drewniane, Szafy segm

Napisz opinię

Szafa Lema Warm

Szafa Lema Warm

Warm by David Lòpez Quincoces to szafa charakteryzująca się bogatą i ważną estetyką, a jednocześnie naturalnym wyglądem dzięki skórzanemu wykończeniu. Szwy podkreślają lekkie wypełnienie i tworzą asymetryczne wzory graficzne, które nadają powierzchni. Możliwość indywidualnej regulacji głębokości, proponowana jest w wersji z drzwiami uchylnymi i przesuwnymi, a także dostępna w rozwiązaniach na...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek