SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sofa Laskasas Charlie Zobacz większe

Sofa Laskasas Charlie

KOD: 250sdLK4126

ID: 136120

Rok produkcji2019
Rodzaj meblaSofa
ProducentLaskasas

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Laskasas Charlie

3 osobowa skórzana sofa

Rodzaj: Sofa
Rok produkcji: 2019
Kod produktu: LK4126

Dane techniczne

szer. 350 x gł. 115 x wys. 92 cm

Opis

Sofa Charlie to współczesna sofa do spokojnego salonu. Zaprojektowana, aby zapewnić mnóstwo relaksujących chwil, jest to tapicerowana sofa z elegancką metalową podstawą i szerokimi ramionami. Dostępny z szezlongiem oraz w wersji dwu- lub trzymiejscowej.

Filmy

Tagi

Laskasy, Sofy i fotele, Sofy, Sofa, Sofy w stylu współczesnym, Sofy skórzane, Sofy 3-osobowe, Sofy tapicerowane

Napisz opinię

Sofa Laskasas Charlie

Sofa Laskasas Charlie

Sofa Charlie to współczesna sofa do spokojnego salonu. Zaprojektowana, aby zapewnić mnóstwo relaksujących chwil, jest to tapicerowana sofa z elegancką metalową podstawą i szerokimi ramionami. Dostępny z szezlongiem oraz w wersji dwu- lub trzymiejscowej...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek