SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Parawan Karpa Roots K1370A/B Zobacz większe

Parawan Karpa Roots K1370A/B

KOD: 250sdK1370a/b

ID: 135440

Rodzaj meblaParawan
ProducentKarpa

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Karpa Roots K1370A/B

Ścianka działowa z włókna szklanego

Rodzaj: Parawan
Kod produktu: K1370a/b

Dane techniczne

327 x 49 x 211 cm (128 x 19,3 x 83,1 cala)
72 kg (158,7 funta)

Opis

Karpa przedstawia linię doskonałych mebli zasadniczo do wysokiej dekoracji, w której detal, luksus i sztuka to niektóre z cech wspólnych dla wszystkich produktów, które czynią je czymś naprawdę wyjątkowym i wartościowym. Korzenie to składane ekrany, które z pewnością łamią zasady, zmieniając to, co zwykle proste i dyskretne, w autentyczne dzieło sztuki, które podkreśla przestrzeń, która potrzebuje czegoś bardziej odważnego. Postarzone białe wykończenie równoważy imponujący kształt dzieła, zmieniając go w coś innego i artystycznego, ale jednocześnie lekkiego. Jego organiczna forma pozwala również na różnorodne kombinacje i rozmiary.

Tagi

KARPA, Ścianki działowe, Ścianki działowe, Systemy i urządzenia do przechowywania, Ścianki działowe, Przegrody pokojowe w stylu współczesnym, Ścianki działowe z tworzywa sztucznego, Ścianki działowe z włókna szklanego (GRP)

Napisz opinię

Parawan Karpa Roots K1370A/B

Parawan Karpa Roots K1370A/B

Karpa przedstawia linię doskonałych mebli zasadniczo do wysokiej dekoracji, w której detal, luksus i sztuka to niektóre z cech wspólnych dla wszystkich produktów, które czynią je czymś naprawdę wyjątkowym i wartościowym.  Korzenie to składane ekrany, które z pewnością łamią zasady, zmieniając to, co zwykle proste i dyskretne, w autentyczne dzieło sztuki, które podkreśla przestrzeń, która potr...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek