SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Podnóżek Herman Miller Wireframe Zobacz większe

Podnóżek Herman Miller Wireframe

KOD: 250sdhermanmillerwireframe

ID: 134507

Rodzaj meblaPodnóżek
ProjektantIndustrial Facility
ProducentHerman Miller

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Herman Miller Wireframe

Podnóżek z tkaniny tapicerowanej

Rodzaj: Podnóżek
Projektant: Industrial Facility

Opis

Wizualnie mówiąc o miękkości i objętości zawartej w formalnej ramie, Wireframe Sofa Group jest przykładem powracającego tematu dla Sama Hechta i Kim Colin: kontrastującego napięcia. Zewnętrzna struktura projektu jest ukształtowana z drutu stalowego, materiału od dawna używanego w klasycznych projektach Hermana Millera ze względu na jego wytrzymałość i trwałość. Wewnątrz ramy znajdują się wyprofilowane poduszki, które zapewniają dodatkowy komfort dzięki technologii zawieszenia opracowanej po raz pierwszy przez Hermana Millera dla branży medycznej.

Lekkie i dostępne w różnych rozmiarach, uniwersalne siedzenie można łatwo przesuwać, aby sprostać zmieniającym się potrzeb przestrzeni oraz ludzi, którzy w niej pracują i odpoczywają. Swobodny, ale wyrafinowany, nowoczesny z poczuciem długowieczności, projekt Hechta i Colina jest przemyślanym odzwierciedleniem tego, jak żyjemy dzisiaj. Do wyboru są kolory ramy i wiele opcji tapicerki w dwu- i trzyosobowej sofie oraz w salonie i podnóżku.

Industrial Facility

Industrial Facility - zdjęcie projektantaIndustrial Facility powstał w 2002 roku w celu zbadania styku wzornictwa przemysłowego z otaczającym nas światem. Nasze biuro projektuje obiekty o różnym przeznaczeniu w odniesieniu do ich krajobrazów przestrzennych, kulturowych i performatywnych dla międzynarodowych firm działających na rynkach międzynarodowych. Klienci cenią nasz głębszy wkład w ich myślenie projektowe i biznesowe i często uwzględniają wynikające z tego kierunki projektowe w swojej szerszej przyszłości. Obszary pracy obejmują produkty, meble, wystawy, transport i odzież. Biuro stało się jednym z najbardziej postępowych i kreatywnych biur projektowych zajmujących się wzornictwem przemysłowym.

Filmy

Tagi

Herman Miller, Obiekt przemysłowy, Szkielet, Sofy i fotele, Podnóżki, Podnóżek, Podnóżki w stylu współczesnym, Podnóżki z tkaniny, Podnóżki tapicerowane

Napisz opinię

Podnóżek Herman Miller Wireframe

Podnóżek Herman Miller Wireframe

Wizualnie mówiąc o miękkości i objętości zawartej w formalnej ramie, Wireframe Sofa Group jest przykładem powracającego tematu dla Sama Hechta i Kim Colin: kontrastującego napięcia. Zewnętrzna struktura projektu jest ukształtowana z drutu stalowego, materiału od dawna używanego w klasycznych projektach Hermana Millera ze względu na jego wytrzymałość i trwałość. Wewnątrz ramy znajdują się wypr...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek