SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel Herman Miller Swoop Zobacz większe

Fotel Herman Miller Swoop

KOD: 250sdhermanmillerswoop

ID: 134490

Rodzaj meblaFotel
ProjektantBrian Kane
ProducentHerman Miller

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Herman Miller Swoop

Tapicerowany materiałem fotel z podłokietnikami

Rodzaj: Fotel
Projektant: Brian Kane

Opis

Zamaszyste krzywizny modułowych elementów siedzisk Swoop zostały zaprojektowane tak, aby meble były wygodne dla wielu różnych pozycji siedzących. Koordynacyjne stoły skrzynkowe mogą być używane w linii z modułowymi siedziskami, a stoły robocze idealnie pasują do podłokietników. Stoliki kawowe pełnią funkcję taboretów z dodatkiem poduszkowego blatu. Wszystkie elementy współpracują ze sobą na niezliczone sposoby, tworząc elastyczne, rekonfigurowalne przestrzenie, w których ludzie mogą spotykać się swobodnie i wygodnie.

Podczas gdy tradycyjne meble wypoczynkowe hamują ruch, Swoop zachęca do tego. Usiądź tak, jak lubisz i zmieniaj pozycje, jak chcesz. A kiedy potrzebujesz powierzchni roboczej, ustaw stół, gdziekolwiek tego potrzebujesz. Modułowe elementy siedzisk można również zgrupować, aby umożliwić szeregowi krzeseł lub puf w celu stworzenia sof lub ławek, które dają poczucie zamknięcia i pomagają zdefiniować przestrzeń.

Swoop zachęca do współpracy, zapewniając niezbędne komfort i wsparcie, aby utrzymać koncentrację i wydajność na wysokim poziomie. Stoły robocze Swoop są wolnostojące, a ich wysokość idealnie pasuje do podłokietnika, aby zapewnić powierzchnię roboczą bez obsługi ręcznej. Dodaj tapicerowaną poduszkę do stołu roboczego lub stolika kawowego, aby stworzyć stołek. Stoły pudełkowe są dostępne z gniazdami zasilającymi dla łatwego podłączenia.

Dzięki szerokiej gamie tkanin obiciowych, fornirów, laminatów i kolorów, Swoop pasuje również do Twojego osobistego stylu – od klasycznego po wyrazisty. Wyraź swoją kolorystykę za pomocą w pełni tapicerowanych foteli, krzeseł klubowych i puf. Stonuj się lekkością fotela ze sklejki. Połącz stoły i krzesła, aby uzyskać konfiguracje, które odpowiadają praktycznie wszystkim wymaganiom.

Filmy

Tagi

Herman Miller, Brian Kane, Swoop, Sofy i Fotele, Meble do budynków użyteczności publicznej, Łatwe krzesła, Fotele, Fotele, Fotele, Fotele, Krzesła wypoczynkowe w stylu współczesnym, Krzesła wypoczynkowe z tkaniny

Napisz opinię

Fotel Herman Miller Swoop

Fotel Herman Miller Swoop

Zamaszyste krzywizny modułowych elementów siedzisk Swoop zostały zaprojektowane tak, aby meble były wygodne dla wielu różnych pozycji siedzących. Koordynacyjne stoły skrzynkowe mogą być używane w linii z modułowymi siedziskami, a stoły robocze idealnie pasują do podłokietników. Stoliki kawowe pełnią funkcję taboretów z dodatkiem poduszkowego blatu. Wszystkie elementy współpracują ze sobą na n...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek