SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stołek Herman Miller Leeway Zobacz większe

Stołek Herman Miller Leeway

KOD: 250sdhermanmillerleeway

ID: 134455

Rodzaj meblaStołek
ProjektantKeiji Takeuchi
ProducentHerman Miller

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Herman Miller Leeway

Drewniany stołek

Rodzaj: Stołek
Projektant: Keiji Takeuchi

Opis

Podobnie jak krzesło Leeway, stołki Leeway maksymalizują swobodę ruchów przy minimalnej powierzchni. Zakrzywione, wspornikowe oparcie dopasowuje się do kształtu ludzkiego ciała i przyczynia się do otwartej konstrukcji, która dostosowuje się do ruchów siedzących osób siedzących na boki podczas spotkań towarzyskich lub współpracy.

Stołek dostępny w dwóch wysokościach, z drewniana lub metalowa podstawa oraz opcjonalna zintegrowana poduszka.

Keiji Takeuchi

Keiji Takeuchi - zdjęcie projektantaUrodzony w Fukuoce w Japonii w 1977 roku.
W wieku 15 lat Keiji Takeuchi zdecydował się na samodzielną przeprowadzkę do Nowej Zelandii, gdzie spędził młodość. W 1999 roku, podczas ostatniego roku w UNITEC School of Art, przeniósł się do Paryża na studia stypendialne w ENSCI / Les Ateliers. W tym samym roku otrzymał krajową nagrodę Nowej Zelandii za wzornictwo: złotą nagrodę w kategorii studentów za wzornictwo produktu. W tym samym czasie otrzymał również kilka innych nagród za wzornictwo.
W 2003 roku przeniósł się do Tokio, a od 2005 roku jest członkiem i projektantem w Naoto Fukasawa Design Ltd, pracując pod jednym z najbardziej wpływowych projektantów współczesnych : Naoto Fukasawa.
Po 7 latach pracy w biurze Naoto Fukasawy w Tokio, Takeuchi zdecydował się przenieść do Mediolanu, gdzie postanowił również założyć biuro satelitarne dla Naoto Fukasawy. Obecnie Takeuchi jest odpowiedzialny za wszystkie swoje europejskie i zachodnie projekty projektowe.
W 2014 r. zdecydował się rozpocząć freelancerowanie swoich osobistych projektów obok swojej obecnej roli dla Naoto Fukasawy w Mediolanie.
W tym samym roku Takeuchi został wybrany Giulio Cappellini jako jeden z siedmiu przyszłych projektantów, aw 2015 roku pracował nad projektem instalacji w KBIS Las Vegas dla włoskiej firmy kamienia naturalnego: Antolini we współpracy z G.Cappellini. Jego współpraca z G.Cappellinim trwa nadal i Cappellini po raz kolejny wybrał Takeuchiego do udziału w projekcie z Ceramica Flaminia z okazji 60-lecia jego istnienia. Później w tym samym roku założył KEIJI TAKEUCHI SRLS i obecnie współpracuje z różnymi międzynarodowymi markami.

Filmy

Tagi

Herman Miller, Keiji Takeuchi, Swoboda, Stoły i krzesła, Stołki, Meble restauracyjne i kawiarnie, Stołki barowe, Stołek, Stołek barowy, Stołki w stylu współczesnym, Stołki drewniane, Stołki metalowe, Stołki wysokie, Stołki z podłokietnikami, Stołki z

Napisz opinię

Stołek Herman Miller Leeway

Stołek Herman Miller Leeway

Podobnie jak krzesło Leeway, stołki Leeway maksymalizują swobodę ruchów przy minimalnej powierzchni. Zakrzywione, wspornikowe oparcie dopasowuje się do kształtu ludzkiego ciała i przyczynia się do otwartej konstrukcji, która dostosowuje się do ruchów siedzących osób siedzących na boki podczas spotkań towarzyskich lub współpracy. Stołek dostępny w dwóch wysokościach, z drewniana lub metalowa p...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek