SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stół Emu Round Zobacz większe

Stół Emu Round

KOD: 250sd479

ID: 132961

Rodzaj meblaStół
ProjektantChristophe Pillet
ProducentEmu

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Emu Round

Wysuwany stół płytowy

Rodzaj: Stół
Projektant: Christophe Pillet
Kod produktu: 479

Dane techniczne

160+54+54//100/75 cm
76,0 kg

Opis

Round to kolekcja, która charakteryzuje się poszukiwaniem strukturalnej równowagi i miękkich linii, interpretacją przestrzeni zewnętrznej, która przekazuje stylistyczne, ale niezbędne wyrafinowanie. Czyste i podstawowe kształty wyznaczają bogatą gamę stołów składających się na tę kolekcję. Round sprzyja zaokrąglonym kształtom krzeseł, w których można wygodnie usiąść.

Christophe Pillet

Christophe Pillet - zdjęcie projektantaPrzejrzystość wypowiedzi i poszukiwanie prostoty to kluczowe zasady: w pracy Christophe Pillet elegancja jest zoptymalizowana. Doskonałe opanowanie zmysłowości i wyrafinowania Pilleta uczyniło go jednym z nielicznych francuskich projektantów, którzy zdobyli światowe uznanie projektując hotele, butiki i realizując projekty artystyczne w USA, Wielkiej Brytanii i Japonii. Zdobył międzynarodowe uznanie za spektrum i jakość swoich dzieł. Architektura, przedmioty, meble, kierownictwo artystyczne, jego podpis niezmiennie kojarzy się z najlepszymi markami: Lacoste, Jean-Claude Jitrois, Catherine Malandrino, Lancel, Le Tannneur International.
Zakres i różnorodność jego projektów łączy wspólna cecha postawa, niezależna od skali. Niezależnie od tego, czy jest dyrektorem ds. designu w firmie Lacoste, czy też w długoletniej współpracy z Driade, Cappellini, Emu, Porro czy Serralunga, jego przemyślane interpretacje są świadectwem szyku wysokiego napięcia, wyróżniającego się zarówno precyzją, jak i rygorem. Jeśli istnieje „styl Pillet”, to jego zdolność do skrystalizowania w ramach projektu ekscytacji związanej z propozycją.

Filmy

Tagi

emu, Christophe Pillet, Okrągłe, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Stoły, Stoły ogrodowe, Stół, Stół ogrodowy, Stoły w stylu współczesnym, Stoły metalowe, Stoły stalowe, Stoliki na talerze, Stoły rozkładane, Stoły prostokątne, Stoły ogrodowe w stylu w

Napisz opinię

Stół Emu Round

Stół Emu Round

Round to kolekcja, która charakteryzuje się poszukiwaniem strukturalnej równowagi i miękkich linii, interpretacją przestrzeni zewnętrznej, która przekazuje stylistyczne, ale niezbędne wyrafinowanie. Czyste i podstawowe kształty wyznaczają bogatą gamę stołów składających się na tę kolekcję. Round sprzyja zaokrąglonym kształtom krzeseł, w których można wygodnie usiąść...
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek