SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel Emu Snooze Cozy Zobacz większe

Fotel Emu Snooze Cozy

KOD: 250sd219

ID: 132920

Rok produkcji2020
Rodzaj meblaFotel
ProjektantChiaramonte Marin
ProducentEmu

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Emu Snooze Cozy

Składany fotel z mikrofibry z podłokietnikami

Rodzaj: Fotel
Projektant: Chiaramonte Marin
Rok produkcji: 2020
Kod produktu: 219

Opis

Duże wymiary i wygodny kontur to główne cechy Snooze. Rama wykonana jest z rurek stalowych i jest dostępna w różnych kolorach, które można dopasować do kilku wariantów tkaniny. Wszystkie elementy metalowe są oddzielone elementami z tworzywa sztucznego. Fotel można regulować w dwóch pozycjach – do czytania i odpoczynku – dzięki prostemu, ale oryginalnemu mechanizmowi na podłokietnikach. W skład kolekcji wchodzą: leżaki, fotel reżyserski, podnóżek oraz leżak sztaplowany. Nowy leżak Cosy, zaprojektowany do wersji wewnętrznej, jest wykonany z syntetycznej dzianiny i mikrofibry.

Kolory dostępne:
Struttura: bianco, nero, rosso scarlatto, verde, blu, tortora
Tessuto tecnico: ghiaccio, lampone, bianco, citronella, beż, pesca, rosso, menta, celeste

Colori Cozy Snooze:
Struttura: bronzo lucido, nero lucido
Fronte Telo Sdraio cosy: avana, nero, grigio scuro
Retro Telo e braccioli sdraio Cosy: avana, nero, grigio scuro

Snooze w pełni interpretuje klasyczny leżak dzięki swoim Obszerne i otulające wymiary i jest dostępne w różnych kolorowych wersjach, które dodają odrobinę życia każdemu ustawieniu. Do leżaka dołączony jest praktyczny element nośny, który może również pełnić funkcję podnóżka, dostępny w tej samej gamie kolorystycznej co leżak, do którego dodano dwa nowe odcienie. Mały, składany fotel uzupełnia ten praktyczny i zabawny trzyczęściowy zestaw o niezapomnianym designie, podkreślonym energetycznym kolorem.

Chiaramonte Marin

Chiaramonte Marin - zdjęcie projektantaPasja do przedmiotów rozumianych jako produkty przemysłowe jest spoiwem profesjonalnej współpracy pomiędzy Alfredo Chiaramonte i Marco Marin, promującej partnerów o tej samej nazwie Designstudio.
Różne działania doświadczane przez lata (wnętrza, grafika, projektowanie przemysłowe i oświetleniowe) doprowadzony do wiedzy mieszanej, zanieczyszczonej pomysłami rozwijanymi w wielu dziedzinach.
Długoletnie doświadczenie w pracy z hutami szkła Murano pozwoliło na połączenie dwóch pozornie odmiennych branż, tworząc gamę wyrobów szklanych dmuchanych przez Nasomoretti dla Emugroup, odpowiednio wiodące firmy w branży szkła Murano i mebli ogrodowych.
Alfredo Chiaramonte urodził się w Bolonii w 1961 roku i studiował na Wydziale Architektury Wenecji. Marco Marin urodził się w Wenecji w 1964 roku i ukończył Akademię Sztuk Pięknych ze specjalizacją w zakresie wzornictwa przemysłowego.
Pracowali ze znanymi firmami, takimi jak Miniforms, Emu Group, Bonaldo, Vistosi, Nasonmoretti, Andromeda International, Hoffman Italia , Renault Italia, Moulinex, Artificia, Gemina Publishing Group.
Wykładali w Europejskim Centrum Ochrony Dziedzictwa Architektonicznego w Wenecji.
Przez lata zdobyli wiele wyróżnień, a niektóre ich prace zostały wyeksponowane w stałych kolekcjach muzeów międzynarodowych, takich jak Museo Correr w Wenecji, Beaubourg w Paryżu, Moma w San Francisco i Biennale w Wenecji, kiedy współpracowali z Yoko Ono.

Filmy

Tagi

emu, Chiaramonte Marin, Drzemka, Sofy i fotele, Meble do budynków publicznych, Wygodne krzesła, Fotele wypoczynkowe, Krzesło wypoczynkowe, Krzesło wypoczynkowe, Fotele w stylu współczesnym, Fotele z tkaniny, Fotele z mikrofibry, Krzesła z włókien syn

Napisz opinię

Fotel Emu Snooze Cozy

Fotel Emu Snooze Cozy

Duże wymiary i wygodny kontur to główne cechy Snooze. Rama wykonana jest z rurek stalowych i jest dostępna w różnych kolorach, które można dopasować do kilku wariantów tkaniny. Wszystkie elementy metalowe są oddzielone elementami z tworzywa sztucznego. Fotel można regulować w dwóch pozycjach – do czytania i odpoczynku – dzięki prostemu, ale oryginalnemu mechanizmowi na podłokietnikach. W skła...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek